• تاریخ: 2015-11-15
  • شناسه خبر: 10604
  • 1,058 بازدید

شنیدنی های انتخاباتی حوزه غرب تورکمن صحرا

ارکین نیوز – شریف مختومی : تب نشست های انتخاباتی در حوزه غرب استان به ویژه شهرستان های بندر و گمیشان به دلیل کثرت نامزد های احتمالی بسیار پرشور است . طی روزهای اخیر نشست های نامزده های احتمالی مجلس دهم به شرح ذیل د ...

ارکین نیوز – شریف مختومی : تب نشست های انتخاباتی در حوزه غرب استان به ویژه شهرستان های بندر و گمیشان به دلیل کثرت نامزد های احتمالی بسیار پرشور است .
طی روزهای اخیر نشست های نامزده های احتمالی مجلس دهم به شرح ذیل در حوزه غرب استان گزارش می گردد:
* آنه محمد گل

کارشناس ارشد اداری و مسئول روابط عمومی اداره گمرک گلستان کاندیدای دوره چهارم شورای شهر بندرتورکمن چند روز پیش در منزل حاجی ذوقی در کوموش دپه با استقبال تعدادی از جوانان به ایراد سخنرانی پرداخته.

*مهندس جلال ایری

کاندیدای دوره نهم مجلس شورای اسلامی نیز در کوموش دپه با حضور در منزل آقای سعید افشاری در بین جوانان سخنرانی نموده گویا از ایشون در نبود رییس ستاد سابق،احمد خوزینی نیروهای دوره قبل فعال در ستاد نماینده فعلی و جمعی از ورزشکاران فعالیت و حمایت مینمایند.

*دکتر مهران شکیبایی

عضو سابق شورای شهر کوموش دپه که به عنوان نفر سوم بعد آقای تیمور کرداری و قبل آقای خلیل قلیچ نیازی کرسی شورای شهر را کسب کرده بود.
با گرایش سیاسی اصلاح طلبی فعالیت های خود را ظرف چند روز گذشته از روستاهای مرزی شهرستان گمیشان آغاز نموده و پریشب نیز با حضور در روستای بصیر آباد در بین مردم به ایراد سخنرانی پرداخته است بر اساس شنیدنی ها آقای حاح حمید کمی رییس ستاد اقای گوگلانی در دوره هفتم و عضو فعال ستاد دکتر ایری در میان دوره دوره هفتم نیز از این بزرگوار حمایت میکند.

* تیمور کرداری

کارمند گمرک مرز پل که به عنوان نفر دوم عضو شورای شهر کوموش دپه انتخاب شده بود فعالیت های انتخاباتی خود را شروع نموده این بزرگوار ظرف چند روز گذشته فعالیت های خود را در داخل شهر کوموش به صورت جدی آغاز نموده است.

*خانم مختومی

پریشب با همراهی نیروهای خود از شهر های کوموش دپه و بندرتورکمن با حضور در سیمین شهر دفتر مردمی خود را افتتاح نموده این بزرگوار،بزرگترین پایگاه خود را شهر کوموش دپه میدانند و امیدوار هستند که در شهر خود آرای بهتری را کسب نماید.

*کاکاجان قورلی زاده

کاندیدای دوره قبل مجلس شورای اسلامی و استاد دانشگاه پریشب با حضور در روستای چارق لی و با همراهی نازمحمد ولی پور در بین جوانان و دانشجویان و صیادان سخنرانی نمودند.
آلن قرجه اهل کوموش دپه و ساکن بندرتورکمن رییس شوراهای مناطق دوران شهید دکتر عظیم گل و مسوول ستاد مرکزی نازمحمد ولی پور،و یک دوره رییس ستاد مرحله دوم حاج حکیم فیروزی و رییس ستاد کاکاجان قورلی زاده را عهده دار بوده و از پیشکسوتان فعال سیاسی واجتماعی در سخنرانی آقای قورلی زاده انتخابات منطقه را تحلیل نموده است.
براساس شنیدنی ها در سخنرانی روستای چارق لی عده کثیری از مردم روستای چارق لی حضور داشتند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست