• تاریخ: 2015-02-05
  • شناسه خبر: 1387
  • 816 بازدید

شائبه حضور انتخاباتی نیاوند در جشنواره موسیقی شهر انبارالوم

ارکین نیوز – به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر جشنواره بزرگ بازی های بومی و محلی و موسیقی سنتی در شهر انبارالوم بخش وشمگیر برگزار شد. به نوشته سایت فرمانداری آق قلا ، دکتر عباس نیاوند معاون توسعه مدیریت و منابع انس ...

1423117215_img_0783
ارکین نیوز – به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر جشنواره بزرگ بازی های بومی و محلی و موسیقی سنتی در شهر انبارالوم بخش وشمگیر برگزار شد.
به نوشته سایت فرمانداری آق قلا ، دکتر عباس نیاوند معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان از مهمان ویژه این مراسم بودند و سخنرانی کردند.
حالا یک سوال در ذهن افکار عمومی مطرح می شود که آیا حضور دکتر نیاوند در این جشنواره رنگ و بوی انتخاباتی دارد.
در محافل مطبوعاتی منطقه از دکتر عباس نیاوند بعنوان یکی از گزینه های احتمالی انتخابات مجلس یاد می شود .
سایت شاهد فردا از سایت های استانی در تحلیل خبری اخیرا خود نوشت : در حوزه ی شایعات هم از وجود اختلاف بین «صادقلو» و «نیاوند» در نوع مدیریت و برخی اختلاف نظرهای سیاسی سخن به میان می آید. برای تحلیل این نوع خبر رسانی و تجزیه و تحلیل گزاره های خبری و اطلاعاتی می توان حالت های مختلفی را مدنظر قرار داد؛ برخی از تحلیل گران این نوع اطلاع رسانی را با توجه به عدم وجود سابقه و تاریخچه اختلاف نظری جدی بین استاندار و معاون نیروی انسانی اش، نوعی بی اخلاقی سیاسی اتلاق می نمایند خصوصاً اینکه تحلیگر این یادداشت، بدون هیچ مستند و تاییدی از جانب «نیاوند» حتی یک گام فراتر گذاشته و از ورود نیاوند به عرصه ی انتخابات سال آینده خبر می دهد و به نوعی کلاهی قابل هم بر سر مخاطب می گذارد.
در مقابل عده ای نیز بر این باورند که چون هر از گاهی بحث ورود «نیاوند» به کارزار انتخاباتی و ماراتن سیاسی گلستان از جانب برخی جریان های سیاسی مطرح می شده و وی از تایید و یا تکذیب این موضوع به صورت صریح اجتناب می ورزیده است، پس می توان این عدم تکذیب را بر تمایل «نیاوند» برای ورود به عرصه محک انتخاباتی، برداشت کرد. این در حالی است که «نیاوند» از آن دسته مدیرانی است که کمتر در عرصه اجتماع حاضر شده و عموماً تمایلی به ارتباط تنگاتنگ با رسانه ها و ارباب جراید ندارد که در دوره حضورش در استانداری خراسان رضوی در جایی گفته بود «جز خدمت چیزی برایش مهم نبوده و غیراخلاقی است با بزرگنمایی وظایف، شبهه در اذهان مردم ایجاد نمود».
واحد تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست