• تاریخ: 2017-12-27
  • شناسه خبر: 24899
  • 540 بازدید

سیدسبحان حسینی مشاور استاندار گلستان در امور مجلس شد

ارکین نیوز-استاندار گلستان طی حکمی، مشاور خود در امور مجلس، رابط با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ادواری گلستان را معرفی کرد. سیدمناف هاشمی در این حکم سیدسبحان حسینی نماینده شهرستان های گرگان و آق قلا ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان طی حکمی، مشاور خود در امور مجلس، رابط با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ادواری گلستان را معرفی کرد.
سیدمناف هاشمی در این حکم سیدسبحان حسینی نماینده شهرستان های گرگان و آق قلا در دوره های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی را به عنوان مشاور استاندار گلستان در امور مجلس منصوب کرده است.

در متن این حکم آمده است: نظر به تجربه، تعهد و دانش و سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور استاندار در امور مجلس و رابط با نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ادواری استان، منصوب می‌ شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و بهره گیری از تجربیات ارزنده در پیگیری مسائل و تنظیم برنامه ها و موضوعات مرتبط ، تحلیل و اطلاع رسانی به موقع آنها به منظور کمک به تصمیم سازی های کلان در دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موئد باشید/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست