• تاریخ: 2015-03-12
  • شناسه خبر: 2380
  • 2,106 بازدید

سقوط هواپیمای ناشناس حوالی مراوه تپه در خاک ترکمنستان

ارکین نیوز – سپیده دم امروز یک هواپیمای کوچک که بر روی نوار مرزی استان گلستان در حال حرکت بود حوالی روستای شیخ لر مراوه تپه و و در خاک ترکمنستان سقوط کرد. به گزارش گلستان ما ؛ منابع محلی خبر دادند صبح امروز( ۲۱ اسف ...

american2014-47
ارکین نیوز – سپیده دم امروز یک هواپیمای کوچک که بر روی نوار مرزی استان گلستان در حال حرکت بود حوالی روستای شیخ لر مراوه تپه و و در خاک ترکمنستان سقوط کرد.

به گزارش گلستان ما ؛ منابع محلی خبر دادند صبح امروز( ۲۱ اسفندماه) حوالی ساعت ۵ تا ۶ صبح یک هواپیمای کوچک که به صورت یک شی نورانی در آسمان در حرکت بود بعد از رسیدن به حوالی مراوه تپه در خاک ترکمنستان سقوط کرد.

گفته می شود این هواپیمای کوچک که حدود ۱۵ متر داشته در قسمت های شرقی استان مازندران و دریای خزر دیده شده و مسیر مرزی را تا مراوه تپه طی نموده است .

منابع محلی و مردم در گنبد کاووس هم این هواپیمای کوچک را مشاهده کردند در حالیکه از عقبه آن دود سفید و آتش بیرون زده بود و البته برخی ها نیز چراغ قرمزی را که احتمالا همان آتش بوده را مشاهده کردند .

در ابتدا احتمال می رفت که این هواپیما در خاک ایران سقوط کرده باشد اما بررسی های بعدی نشان داد که در خاک ترکمنستان سقوط کرده و گویا این کشور هنوز از این قضیه بی اطلاع است چون سراغی از بقایای آن گرفته نشده است .

برخی مردم محلی هم در شناختن این شی ناشناس تردید دارند که این پهباد بوده یا بشقاب پرنده یا هواپیما اما به احتمال زیاد پهباد بوده است .

گفتنی است این اتفاق صبح امروز حوالی روستای شیخ لر در محدوده پاسگاه دادلی غزنین مراوه تپه رخ داده است .

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست