• تاریخ: 2016-01-20
 • شناسه خبر: 13538
 • 1,626 بازدید

سخنگوی یاشولی های گنبد خبر یک سایت محلی را تکذیب کرد

ارکین نیوز – گروه تلگرامی یاشولی های گنبد منتشر کرد : امروز چهارشنبه ۹۴/۱۰/۳۰ خبری در سایت ترکمن سسی با عنوان ” تهدید یک کاندیدا بوسیله عضو یاشولی های گنبدکاووس/یاشولی ها انتخاب خود را کرده اند” درج شده ...

ارکین نیوز – گروه تلگرامی یاشولی های گنبد منتشر کرد : امروز چهارشنبه ۹۴/۱۰/۳۰ خبری در سایت ترکمن سسی با عنوان ” تهدید یک کاندیدا بوسیله عضو یاشولی های گنبدکاووس/یاشولی ها انتخاب خود را کرده اند” درج شده که حاج آقا نورقلی نیازی عضو برجسته و سخنگوی یاشولی های گنبد با تکذیب شدید این خبر گفت: یاشولی های گنبد نه تنها به هیچ اجماعی نرسیده اند بلکه هنوز ترکیب نهایی یاشولی های شهر و روستاها مشخص نشده که منجر به تشکیل جلسات تصمیم گیری شده باشد!
سخنگوی یاش اولی های گنبد افزود: من به شدت و با قاطعیت این مطلب را تکذیب می نمایم.
وی گفت: به اطلاع کلیه کاندیداهای محترم مجلس شورای اسلامی در حوزه گنبد و داشلی برون نیز میرسانم که یاشولی ها به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق برقراری ارتباط و رایزنی با نامزدهای محترم مجلس را نداده و نظر یاشولی ها یا رسما از طریق کانال خبری “یاشولی های گنبد – آغزی بیرلیک گنگشی” اعلام خواهد شد و یا از طریق سخنگویان این حرکت مستقیما به اطلاع برادران و خواهران عزیز کاندیدا خواهد رسید.
وی در پایان از سایت ها و گروه های مجازی درخواست کرد اخبار و نظرات یاشولی ها را تنها و تنها از زبان سخنگویان آن و یا به نقل از کانال اختصاصی یاشولی های گنبد منتشر سازند و برای حفظ منافع عموم مردم ترکمن از پرداختن به خبرهای بی پایه و اساس بپرهیزند.

 • ahmad - 2016-01-21 در 12:25 ق.ظ

  من نمیدونم این افراد (مثلا یاشولی ها) از طرف چه کسی انتخاب شدن که بخوان درباره آینده مردم تصمیم گیری بکنن .یک عده بی سواد با سطح فکری جاهلیت دور هم جمع میشن که فلانی انتخاب نشه یا فلانی کنار بکشه.
  همه مردم میدون این مسخره بازیه و راند بازیه و آخر سر هم یه شخصی که لیاقت نداره انتخاب میشه.خدا آخر و عاقبت مارو از دست این مردم جاهل بخیر کنه .هر کاندیدی که از حرف این افراد تبعیت کنه یا حتی در اینگونه مجالس شرکت کنه خیانت در امانت کرده.
  در ضمن ما کم چوب بازی با کلماتو خوردیم که شما اسم این افراد سانسور میکنین یا نمیگین؟(منظورم گذاشتن حرف اول اسم و فامیلی طرف مثل ب.ز یا س.م یا…) ،بهتره که افراد بی آبرو رسوا و به مردم شناسانده بشن.
  ممنون.لطفا پیامو سانسور نکنین

 • سلیم - 2016-01-21 در 1:03 ب.ظ

  من با نظر احمد موافقم .. واقعا این گروه چه کسانی هستند که اومدند برای مردم میخوان تعیین تکلیف کنن من حق انتخاب خودم را دارم شماها نمیتونینن به ما یا به من بگین که به چه کسی رای بدهم در ضمن آن شخصی را که شما انتخاب میکنین سلیقه و باند بازی خودتان هستش لطفا بذار مردم خودشان تصمیم بگیرن .. آقایون ماصلاحات توپری آق قلا – یاش اولی های گنبد و قطار اجماع بندر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست