• تاریخ: 2015-01-07
  • شناسه خبر: 496
  • 2,079 بازدید

ستار کلته بخشدار مرکزی بندرترکمن شد

ارکین نیوز-مدیر کل سیاسی، انتخابات استانداری گلستان، در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان ترکمن و مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ترکمن اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک جایگاه ویژه در دنیا دارد و دشمنان درصد ...

img54acb55f43a0d
ارکین نیوز-مدیر کل سیاسی، انتخابات استانداری گلستان، در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان ترکمن و مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ترکمن اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک جایگاه ویژه در دنیا دارد و دشمنان درصدد تخریب، فضاسازی و ایجاد یاس و ناامیدی بین مردم هستند.
میرباقری با بیان اینکه خدمت به مردم یک اصل است، افزود: توصیه ای برای مسئولان دارم و آن اینکه تلاش کنیم در هر پست و مقامی که هستیم به فکر خدمت به مردم باشیم و کار امروز مردم را به فردا نسپاریم.
فرماندار شهرستان نیز ضمن تبریک هفته وحدت بیان داشت: استفاده از تجربیات ارزشمند آقای کلته که پیش از این در سمت کارشناس سیاسی فرمانداری ترکمن مشغول بود می تواند در هدایت بخشداری مرکزی، مثمرثمر باشد. ایشان از نیروهای صادق، پیگیر و دلسوز هستند.
مرجان نازقلچی همچنین از برگزاری همایش “پیامبر رحمت منادی وحدت” در روز پنجشنبه ۱۸ دیماه با حضور حضرت آیت الله نورمفیدی و بمیزبانی بندرترکمن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ترکمن، در پایان این مراسم از تلاش‌های حاجی مراد آرخی بخشدار سابق مرکزی تقدیر و عبدالستار کلته با حکم دکتر حسن صادقلو استاندار گلستان به عنوان بخشدار جدید این بخش منصوب شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست