• تاریخ: 2016-01-17
  • شناسه خبر: 13369
  • 572 بازدید

رییس هیئت نظارت برانتخابات در گلستان: ۴۹ درصد داوطلبان تایید صلاحیت شدند/ ۲۸ درصد رد صلاحیت و ۲۳ درصد عدم احراز شدند

ارکین نیوز-رییس هیئت نظارت برانتخابات در گلستان گفت: از از مجموع ۳۰۴ نفری که برای رقابت‎های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در گلستان ثبت نام کرده بودند ۴۹ درصد صلاحیت آنها احراز شد. حجت الاسلام عیسی غلامی صبح امروز در گفت و ...

ارکین نیوز-رییس هیئت نظارت برانتخابات در گلستان گفت: از از مجموع ۳۰۴ نفری که برای رقابت‎های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در گلستان ثبت نام کرده بودند ۴۹ درصد صلاحیت آنها احراز شد.

حجت الاسلام عیسی غلامی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران درخصوص تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در گلستان گفت: از ۳۰۴ نفری که برای رقابت‎های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در گلستان ثبت نام کرده بودند ۱۷ نفر انصراف دادند.

وی خاطرنشان کرد: برابر قانون، مقرر شده بود که تا قبل از ساعت ۲۴ دیشب رای و نظر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات به ما ابلاغ شود که ابلاغ گردید و ما رای هیئت مرکزی را به فرمانداران ۶ مرکز حوزه انتخابیه دیشب ابلاغ کردیم.

۲۸ درصد صلاحیت آنان تایید نشد

رییس هیئت نظارت برانتخابات در گلستان با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ۲۸ درصد صلاحیت آنان تایید نشد، ابراز داشت: ۲۳ درصد آنها نیز صلاحیتشان منجر به عدم احراز شد.

فقط تا سه شنبه فرصت باقی است

حجت الاسلام غلامی اذعان داشت: کسانی که صلاحیت آنها احراز نشده است از امروز ساعت ۸ صبح الی سه شنبه ساعت ۱۶ بعداز ظهر فرصت دارند تا شکایات خود را به دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان گلستان تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه ما شکایات این دسته از داوطلبان را از طریق اتوماسیون به صورت آن‎لاین در لحظه به شورای نگهبان ارسال می کنیم، بیان داشت: این دسته از داوطلبان می توانند به تهران بروند ولی توصیه ما به این عزیزان این است که شکایات خود را به ما دهند تا بتوانیم زودتر این شکایات را به شورای نگهبان ارسال کنیم/پاسرو

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست