• تاریخ: 2015-01-21
 • شناسه خبر: 820
 • 815 بازدید

روابط عمومی ها با جدیت واهتمام بیشتری به وظیفه اطلاع رسانی خود عمل کنند

ارکین نیوز-معاون فرماندار آق قلا گفت : روابط عمومی ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان آق قلا باید با جدیت واهتمام بیشتری به وظیفه اطلاع رسانی خود عمل کنند. علی اکبر قجری ضمن ابراز خرسندی از وضعیت و روند فعلی عملکرد ب ...

1421643427_img_8605
ارکین نیوز-معاون فرماندار آق قلا گفت : روابط عمومی ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان آق قلا باید با جدیت واهتمام بیشتری به وظیفه اطلاع رسانی خود عمل کنند.
علی اکبر قجری ضمن ابراز خرسندی از وضعیت و روند فعلی عملکرد برخی از روابط عمومی ها، بر لزوم تحرک قاعده مند و اصولی این حوزه مهم به عنوان حلقه ارتباطی مدیران با مردم تاکید کرد.
وی اضافه کرد:برخورداری از نگاه و تحلیل درست ، دقیق و همه جانبه مسایل ، مشکلات ، پدیده ها و رویدادهای حوزه مربوطه و پوشش خبری به روز ، واقع بینانه و مستدل مسایل و رویدادهای حائز اهمیت بوده و می بایست به جد در دستور کار مسئولین روابط عمومی ها قرار گیرد.
معاون فرماندار آق قلا افزود:بازگویی و طرح منطقی و معقول واقعیت ها در انعکاس اخبار و رویدادها می تواند علاوه بر اعتماد افزایی و اقناع مخاطبان در جذابیت خبر و افزایش رغبت مخاطبان به خواندن آن موثر باشد.
قجری با بیان اینکه در انعکاس اخبار و رویدادها باید مراقب بود، اضافه کرد:نباید مباحث به گونه ای مطرح شود که یک اداره دولتی و یا نهاد عمومی با چالش مواجه نماید و یا احساسات مردم را جریحه دار کنند.
کارشناس روابط عمومی و مسئول کمیته تیلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا نیز در این جلسه ضمن بیان شرح وظایف اعضای کمیته اضافه کرد: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا روابط عمومی ها بتوان خدمات و اقدامات انجام شده در دولت و نظام را به مردم بازگو کرد .
کمال ناصری با تاکید بر ایجاد نوآورى در اجرای برنامه هاى دهه مبارک فجر امسال افزود: اجرای برنامه های ویژه دهه مبارک فجر در شهرستان نیازمند ایجاد تغییرات در حوزه محتوایی و نرم افزاری است و روابط عمومی ها در جهت تحقق این امر نقش مهمی دارند.
کارشناس روابط عمومی فرمانداری آق قلا تاکید کرد: اجرای برنامه های تکراری و بدون محتوا در این ایام می تواند اثرات منفی را بر مخاطبان خود داشته باشد و از دستگاه های اجرایی انتظار می رود راهکارهای مناسبی را در زمینه اجرای برنامه های به روز، مفید و سازنده در دهه مبارک فجر ارائه کند.
گفتنی است در پایان جلسه علاوه بر تصویب ۱۵ مصوبه جهت برگزاری باشگوه ایام دهه فجر مقرر گردید دو برنامه شاد و مفرح در دهه مبارک فجر در شهرستان آق قلا اجرا شود.
سایت فرمانداری آق قلا

 • ناصر توسلی - 2015-01-21 در 6:35 ب.ظ

  «نباید مباحث به گونه ای مطرح شود که یک اداره دولتی و یا نهاد عمومی با چالش مواجه نماید و یا احساسات مردم را جریحه دار کنند».
  مثلا اگه در مورد پل و یا آن بوی نامطبوع در فضای شهر و… اعتراض کنیم نباید فرمانداری یا هیچ نهاد مسئولی را به چالش بکشیم و زیر سوال ببریم یا نباید در مورد چنین چیزهایی بنویسیم تا احساسات مردم جریحه دار نشود.

  • طویجان - 2015-01-22 در 10:34 ب.ظ

   توصیه یا هشدار به روابط عمومی ها نه خبرنگاران
   متن خبر کاملا نشان می دهد که مخاطب آقای قجری مسئولین روابط عمومی ها بوده اند نه خبرنگاران رسانه های غیردولتی… اگر از این زاویه به موضوع نگاه کنیم و به گفته های او در سطور بالاتر خبر دقت کنیم متوجه می شویم که هدف وی معطوف کردن توجه روابط عمومی های ادارات به اطلاع رسانی دقیق و صحیح و واقع بینانه و نه اغراق آمیز از عملکرد مدیران ادارات است مخصوصا درباره مسایلی که برای مردم منطقه از اهمیت خاص برخوردار است مثل همین مسئله انتشار بوی نامطبوع …

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست