• تاریخ: 2015-04-27
  • شناسه خبر: 3499
  • 786 بازدید

رنگ بوی سیاسی جلسه بزرگداشت مختومقلی در آق قلا

ارکین نیوز – جلسه مردمی بزرگداشت مختومقلی در آق قلا با حضور طیف خاصی از افراد ، رنگ و بوی سیاسی گرفت. اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت مختومقلی فراغی در اق قلا در حالی برگزار شد که مدیریت این جلسه را طیف خاصی از گروه فع ...

img553b6bf5b5857
ارکین نیوز – جلسه مردمی بزرگداشت مختومقلی در آق قلا با حضور طیف خاصی از افراد ، رنگ و بوی سیاسی گرفت.
اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت مختومقلی فراغی در اق قلا در حالی برگزار شد که مدیریت این جلسه را طیف خاصی از گروه فعال اصلاح طلب شهرستان برعهده داشتند .
در این جلسه که با حضور جمعی از فعالان فرهنگی وادبی شهرستان در منزل گرگانی واقع در محله خزانه ؛برگزار شد.هیچ مسئول دولتی به جز دو نفر از اعضای شورای شهر حضور نداشتند.
براساس شنیده ها ، جهت برگزاری این جلسه بر خلاف سایر شهرستان ها ، هیچ هماهنگی با فرمانداری بعمل نیامد و هیچ مسئولی نیز از فرمانداری شرکنت نکرده است .
در این نشست ؛ضمن تشکیل ستاد بزرگداشت مختومقلی در اق قلا ؛ مقرر گردید طی هفته جاری جهت هماهنگی بیشتر نشستی با رئیس اداره ارشاد اق قلا برگزار شود.

اعضای ستاد مختومقلی بر اساس این جلسه رئیس اداره ارشاد؛ یکنفر از شورای شهر ؛ عبدالغفور سخایی از انجمن ادبی اینا ؛ حامد دلیجه از انجمن فرهنگی چاریار و عبدالرحیم سن سبیلی انتخاب شدند.
گفتنه می شود مراسم بزرگداشت مختومقلی نوزدهم اردیبهشت در اق قلا در سالن ارشاد برگزار می گردد.
عکس از اولکامیز
img553b6c27e51bb
ارسالی از کاربران :محمد

  • یکی از شوراها - 2015-04-29 در 3:17 ب.ظ

    ما موندیم توی این شهر کار کنیم یا نه کار کنیم اگه کار کنیم سریع برچسب سیاسی میزنین کار نکنیم میگن کار نکردین.
    لطفا قبل از درج هر خبری یه خورده تحقیق کنین بعد توی فضای مجازی به عنوان خبر منتشر کنید توی این جلسه اولا ریس ارشاد دعوت بود شهردار و آقای قجری هم بعنوان معاون فرماندار دعوت بودن لذا به دلیل مشغله کاری نتوانستند در جلسه حضور پیدا کنن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست