• تاریخ: 2020-01-28
  • شناسه خبر: 29482
  • 556 بازدید

رئیس ستاد انتخابات گلستان: پیگیر مطالبات قانونی کاندیداهای رد صلاحیت شده هستیم

ارکین نیوز-رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان این که اسامی قطعی داوطلبان ۲۲ بهمن ماه اعلام می شود، گفت: در چارچوب مقررات پیگیر مطالبات قانونی کاندیداهای رد صلاحیت شده هستم. عبدالرضا چراغعلی صبح سه شنبه در خصوص نشست مشترک ...

ارکین نیوز-رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان این که اسامی قطعی داوطلبان ۲۲ بهمن ماه اعلام می شود، گفت: در چارچوب مقررات پیگیر مطالبات قانونی کاندیداهای رد صلاحیت شده هستم.

عبدالرضا چراغعلی صبح سه شنبه در خصوص نشست مشترک روسای ستادهای انتخاباتی کشور که با حضور رئیس جمهور، وزیر کشور و فرمانداران در وزارت کشور برگزار شد، اظهارکرد: ۱۱ بهمن ماه مراتب تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان توسط فرماندار مرکز حوزه انتخابیه اعلام شده و دریافت شکایت از داوطلبان رد صلاحیت شده و اظهار نظر قطعی و نهایی شورای نگهبان در خصوص همه داوطلبان هم در این فاصله انجام و ابلاغ می شود.

وی افزود: از ۱۲ تا ۱۴ بهمن زمان دریافت شکایت از داوطلبانی که در سیر مراحل قبلی تأیید شده‌اند اما شورای نگهبان نظر به رد صلاحیت آنها دارد.

چراغعلی گفت: ۱۵ الی ۲۱ بهمن ماه، زمان رسیدگی به شکایات داوطلبان توسط شورای نگهبان و اعلام آن به وزارت کشور خواهد بود و ۲۲ بهمن، اسامی قطعی نامزدها به مراکز حوزه‌های انتخابیه توسط وزارت کشور اعلام می شود.

وی ادامه داد: روز ۲۳ بهمن اسامی نامزدهای تأیید شده جمع بندی و تنظیم و آگهی می شود.

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ بهمن ماه زمان تبلیغات انتخاباتی مجلس خواهد بود و از تاریخ یک اسفندماه نامزدها حق تبلیغات ندارند.

وی اظهار امیدواری کرد که انتخابی پرشور را در دوم اسفندماه شاهد باشیم/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست