• تاریخ: 2016-02-06
  • شناسه خبر: 14281
  • 529 بازدید

رئیس ستاد انتخابات گلستان خبرداد: اعلام اسامی نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گلستان

ارکین نیوز-معاون سیاسی استاندار گلستان: اسامی نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گلستان اعلام شد. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از استاندار گلستان، علی اصغر طهماسبی اظهار کرد: پس از اظهار نظر نهایی شورای نگهبان در ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی استاندار گلستان: اسامی نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گلستان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از استاندار گلستان، علی اصغر طهماسبی اظهار کرد: پس از اظهار نظر نهایی شورای نگهبان درخصوص صلاحیت کلیه داوطلبان، نتیجه به وزارت کشور و سپس فرمانداری های حوزه های انتخابیه استانها اعلام می شود.

وی ادامه داد: با پایان یافتن فرایند دهم برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از امروز وارد فرایند یازدهم می شویم که در آن براساس مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر لزوم رسیدگی دقیق به شکایت داوطلبان، آن دسته از داوطلبانی که در مراحل قبلی توسط هیأتهای اجرایی، نظارت استان و هیأت مرکزی نظارت تأیید شده بودند لکن طی فرایند دهم توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده اند، می توانند به مدت سه روز از تاریخ ۱۷ لغایت ۱۹ بهمن ماه اعتراض خود را پیرامون رد صلاحیتشان به مراجع ذیصلاح اعلام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: پس از دریافت شکایت داوطلبان در شورای نگهبان، از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ بهمن ماه به مدت ۷ روز روند رسیدگی به این شکایات ادامه خواهد داشت و در تاریخ ۲۷ بهمن اسامی قطعی و نهایی نامزدها توسط وزارت کشور به مراکز حوزه های انتخابیه اعلام خواهد شد.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره خبرگان رهبری در تاریخ ۷ اسفند برگزار خواهد شد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست