• تاریخ: 2016-02-28
  • شناسه خبر: 15290
  • 733 بازدید

رئیس ستاد انتخابات گرگان: دور دوم انتخابات گرگان بعد از بیستم اسفند آغاز می شود

ارکین نیوز-رئیس ستاد انتخابات گرگان گفت: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گرگان و آق قلا در بیستم اسفند به بعد برگزار می شود. یحیی خاکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا نتایج ط ...

ارکین نیوز-رئیس ستاد انتخابات گرگان گفت: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گرگان و آق قلا در بیستم اسفند به بعد برگزار می شود.
یحیی خاکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا نتایج طوری رقم خورد که هیچ یک از کاندیداها موفق نشدند ۲۵ درصد از آرا را بدست بیاورند.

وی ادامه داد: به همین منظور و طبق قوانین انتخابات، نمایندگان مجلس شورای اسلامی حوزه گرگان و آق قلا در دور دوم مشخص خواهند شد. در حال حاضر چهار کاندیدا به دور دوم راه یافته اند که دو نفر از آن ها له صندلی سبز مجلس خواهند رسید.

فرماندار گرگان در پاسخ به این سوال که دور دوم انتخابات از چه زمانی آغاز می شود، گفت: در حال حاضر پس از تجمیع آرا، نتایج را به شورای نگهبان ارسال می کنیم و این شورا آن را تایید می کند. بر اساس قانون اگر نیاز به برگزاری دور دوم باشد، این دوره از انتخابات دو هفته پس از زمان دور اول انجام خواهد شد.

خاکی در پایان از مردم شهرهای گرگان و آق قلا به خاطر حضور گسترده در انتخابات تشکر کرد و گفت: امیدوار هستیم تا در دور دوم نیز شاهد حضور باشکوه و پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست