• تاریخ: 2018-12-27
  • شناسه خبر: 27659
  • 748 بازدید

دیدار چهره به چهره فرماندار شهرستان آق قلا با مردم روستای امین آباد

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر”فرماندار،دیدار چهره به چهره با مردم روستای امین آباد بخش وشمگیر شهرستان آق قلا برگزار کرد. عصر روز چهارشنبه پنجم دی ماه،در ادامه حضور مسئولین در بین مردم(میز خدمت) و بررسی مسائل و مش ...

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر”فرماندار،دیدار چهره به چهره با مردم روستای امین آباد بخش وشمگیر شهرستان آق قلا برگزار کرد.

عصر روز چهارشنبه پنجم دی ماه،در ادامه حضور مسئولین در بین مردم(میز خدمت) و بررسی مسائل و مشکلات روستائیان،”امانگلدی ضمیر”فرماندار به همراه”حسین شیخ ویسی”بخشدار وشمگیر و روسای ادارات میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری،جهاد کشاورزی،شبکه بهداشت و درمان و آبفار به صورت چهره به چهره با مردم روستای امین آباد دیدار کرد.

مهمترین مشکلات و مطالبات مردمی از بیان دهیار و شورای اسلامی روستای فوق الذکر:اجرای طرح هادی روستایی،مشکلات توزیع آب کشاورزی،اصلاح الگوی کشت منطقه و اشتغالزایی در این روستا بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در این دیدار،هدف از دور دوم بازدید از روستاها را دیدار مردمی،بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و استفاده از ظرفیت مردم و مشارکت عمومی در کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان بیان کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن اشاره به در پیش رو بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،گفت:هدف دوم از بازدید روستاها و دیدار با مردم،علماء و معتمدین محلی،گزارش اقدامات و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل سال عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ما خادمین مردم تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی بهتر به این ولی نعمتان بکار خواهیم بست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست