• تاریخ: 2018-02-07
  • شناسه خبر: 25361
  • 509 بازدید

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با علمای اهل سنت شرق استان

ارکین نیوز-در دهه فجر انقلاب اسلامی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به منظور تبریک دهه فجر با تنی چند از علمای اهل سنت شهرستانهای مراوه تپه و کلاله دیدار و گفتگو کرد. “علی اصغر طهماسبی” در سفر یکروزه خ ...

ارکین نیوز-در دهه فجر انقلاب اسلامی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به منظور تبریک دهه فجر با تنی چند از علمای اهل سنت شهرستانهای مراوه تپه و کلاله دیدار و گفتگو کرد.

“علی اصغر طهماسبی” در سفر یکروزه خود به شرق استان با حاج آخوند غراوی امام جمعه مراوه تپه، دیدار با رئیس و علمای اهل سنت حوزه علوم دینی ربانیه چنارلی در مراوه تپه، دیدار با دوست محمد آخوند میرحسنی امام جمعه اهل سنت و رئیس حوزه داغستانی کلاله و حاج آخوند احمدی امام جمعه اهل سنت کلاله و رئیس مدرسه علوم دینی احمدیه قوجمز کلاله دیدار و گفتگو کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در این دیدارها گفت: وحدت و برادری موجود بین اقوام ساکن دراین استان به فرموده رهبر معظم انقلاب در جهان اسلام کم نظیر است.
وی افزود: این وحدت و همدلی و نیز همراهی اقوام و مذاهب با نظام جمهوری اسلامی به برکت انقلاب اسلامی، خون شهیدان والامقام و رهبری های امام راحل و مقام معظم رهبری و در سایه تلاش های نماینده ولی فقیه در استان گلستان، دیگر علما، روحانیون، نخبگان و فرهیختگان شیعه و سنی این استان، به دست آمده است.

طهماسبی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و برادری بین اقوام ساکن درکشور و استان گلستان، اضافه کرد: از ۴۰ سال پیش تاکنون دشمنان اسلام و انقلاب تلاش زیادی برای برهم زدن این وحدت انجام می دهند که با هوشیاری مردم و رهبری، این توطئه ها خنثی شده است.

وی با تأکید بر حفظ وحدت و آرامش خاطرنشان کرد: امروز نیز دشمنان اسلام با به راه انداختن برادرکشی در کشورهای اسلامی و ارائه تصویری خشن از اسلام، همچنان به دنبال ایجاد اختلاف بین امت اسلام ، راه اندازی موج اسلام هراسی و رسیدن به سایر اهداف شوم خود هستند که باید بیش از پیش مراقب این توطئه دشمنان باشیم.
روابط عمومی استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست