• تاریخ: 2015-09-30
  • شناسه خبر: 8739
  • 948 بازدید

دیدار اعضای شورای راهبردی اصلاح طلبان گرگان و آق قلا با فرماندار

ارکین نیوز – اعضای شورای راهبردی اصلاح طلبان حوزه گرگان و آق قلا با فرماندار شهرستان آق قلا در محل سالن جلسات فرمانداری دیدار کردند. در این جلسه هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری و ...

ارکین نیوز – اعضای شورای راهبردی اصلاح طلبان حوزه گرگان و آق قلا با فرماندار شهرستان آق قلا در محل سالن جلسات فرمانداری دیدار کردند.

در این جلسه هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور بر برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و پرنشاط با حضور تمام گروهها و جریانات سیاسی معتقد به نظام جمهوری اسلامی تاکید نمود.

فرماندار شهرستان اق قلا به اقدامات انجام شده و تمهیدات پیش بینی شده ستاد انتخابات شهرستان در راستای اجرای پرشور انتخابات اشاره کرد و گفت: انتظار ما از گروهها ، جریانات و تشکل های سیاسی رعایت اخلاق انتخاباتی، عدم تخریب رقبا ، تحمل عقاید جریانات و تفکرات سیاسی مختلف و حرکت در مسیر قانون می باشد.

ایشان گفتند: در برگزاری انتخابات ، از افراد مومن، متعهد ، امین و مورد وثوق مردم در هیات ها و عوامل اجرایی استفاده خواهیم کرد و این اطمینان را می دهیم که در ستاد انتخابات شهرستان از آرای تک تک افراد صیانت و محافظت خواهیم نمود.

فرماندار آق قلا تاکید کرد :در راستای حضور پرشور اقشار مختلف مردم شهرستان در پای صندوق های رای ، از ظرفیت گروهها و جریانات سیاسی دارای مجوز قانونی در برگزاری نشست ها و همایشات وفق مقررات استقبال خواهیم کرد.

در این نشست ، پریچهر رئیس شورای راهبردی اصلاح طلبان گرگان و آق قلا به بیان اهداف، وظایف و اقدامات صورت گرفته شورا پرداخت.

همچنین برخی اعضای شورا به بیان نقطه نظرات خود در خصوص ضرورت احترام به حضور همه سلائق و تفکرات معتقد به نظام جمهوری اسلامی در عرصه رقابت های انتخاباتی، حضور افراد باتجربه، سالم و متعهد در هیات اجرایی و عوامل اجرایی انتخابات، لزوم پایبندی به نظر مراجع ۴ گانه در بررسی صلاحیت نامزدها ، صیانت از آرای مردم و لزوم حمایت قانونمند از برگزاری نشست های سیاسی – انتخاباتی پرداختند.
سایت فرمانداری آق قلا

————-

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست