• تاریخ: 2015-11-16
  • شناسه خبر: 10649
  • 2,064 بازدید

دکتر عبدالحسین ناصری به شایعات پایان داد /در انتخابات مجلس شرکت نمی کنم

ارکین نیوز – از ماه ها قبل معتمدین و بزرگان سیستانی رایزنی های خود را با برخی کاندیداهای احتمالی سیستانی به منظور دست یابی به یک کاندیدای واحد در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آغاز کرده اند و به توفیقاتی هم دست پیدا ...

ارکین نیوز – از ماه ها قبل معتمدین و بزرگان سیستانی رایزنی های خود را با برخی کاندیداهای احتمالی سیستانی به منظور دست یابی به یک کاندیدای واحد در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آغاز کرده اند و به توفیقاتی هم دست پیدا کردند. از جمله اینکه آقای مهندس سالاری عصر جمعه ۲۲ / ۸ / ۹۴ در جلسه ای با حضور بزرگان و معتمدان قوم و سرکار خانم آب شناس کاندیدای مورد حمایت اجماع بزرگان و فرهیختگان سیستانی, از ادامه فعالیت انتخاباتی انصراف داد. اما پس از اعلام این اقدام شایسته, انتشار برخی شایعات از حضور دکتر عبدالحسین ناصری در رقابتهای انتخاباتی حکایت می کرد. تا اینکه بر اساس اطلاعیه ای که امروز به دستمان رسید, آقای دکتر ناصری اعلام نمودند که: « در این دوره از انتخابات بعنوان کاندیدا در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا حضور نخواهد یافت و اگر فرد ی اظهاراتی در این خصوص بیان می کند, نظر شخصی وی است»
آقای دکتر ناصری در این اطلاعیه ضمن تشکر از اعتماد شهروندان در چهار دوره انتخابات مجلس که در دو دوره منجر به حضور ایشان در مجلس شورای اسلامی گردیده است, انتشار برخی مطالب را در بعضی سایتها و فضای مجازی دور از انصاف دانسته است.
ایشان همچنین ضمن اشاره به اینکه هیچ فردی را تشویق به کاندیدا شدن نکرده و نخواهد کرد, بر حفظ حرمت بزرگان و ریش سفیدان تاکید نموده است.
در انتخابات میان دوره ای ششم، دکتر عبدالحسین ناصری موفق شد اولین نامزد راه یافته قوم سیستانی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا به مجلس لقب گیرد.
در انتخابات مجلس هشتم با انصراف خانم آب شناس ,دکتر ناصری برای ورود به مجلس کار چندان دشواری نداشت و توانست در مرحله دوم با پیروزی بر رقیبش دکتر عبدالناصر ایزدی, برای دومین بار به مجلس راه یابد.
صحرا نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست