• تاریخ: 2016-02-19
  • شناسه خبر: 14920
  • 1,037 بازدید

دکتر توسلی : عدم حضورم درلیست نهایی انتخابات یک مشیت الهی است

ارکین نیوز – دکتر سید محمد توسلی از جمله کسانی بود که به عشق خدمت به مردم پای در عرصه انتخابات گذاشته و توانسته بود در دو دوره حضور خود در عرصه انتخابات هواداران زیادی را به ویژه از قشر تحصیل کرده برای خود جذب کند. ...

ارکین نیوز – دکتر سید محمد توسلی از جمله کسانی بود که به عشق خدمت به مردم پای در عرصه انتخابات گذاشته و توانسته بود در دو دوره حضور خود در عرصه انتخابات هواداران زیادی را به ویژه از قشر تحصیل کرده برای خود جذب کند.
ولی ایشان متاسفانه نتوانستند در هر دو دوره از فیتلرشورای نگهبان عبور کنند و در رقابت های انتخاباتی باقی بماند.
دکتر توسلی طی مصاحبه تلفنی خبرنگار ارکین نیوز ثبت نام خود درمجلس دهم وعدم حضور درلیست نهایی رایک مشیت الهی دانسته ومردم عزیز وشهیدپرور شهرستان،هم استانی وکشور عزیزایران رابه حضورحداکثری درپای صندوقهای رای در۷اسفندماه دعوت کرده و بیانه ای بدین شرح منتشر کرده است که عینا منتشر می شود.
گفتنی است این بیانیه قبل از رد صلاحیت ایشان تهیه شده بود و به درخواست خود دکتر توسلی هم اکنون منتشر می شود.
دوستان وبرادران عزیزکاندیدای نمایندگی مجلس دهم شورای اسلامی ازشهرستان آق قلا:
قطعاً همه مابا عشق خدمت به مردم عزیزمان وکشوربزرگ وافتخار آفرین مان وفرهنگ باستانی وارزشمندمان کاندیدای نمایندگی مجلس دهم شده ایم.
بطورمسلم همه یا تعدادی ازما به امیدخدا باتایید صلاحیت روانه دور انتخاباتی خواهیم شد.دراین راه بجزهزینه های مادی که به هر کدام ازمابطورطبیعی وارد خواهد شد یک هزینه معنوی نیزهست که ماموظف به حراست ازآن هستیم، هزینه ای ازحساب مردمان شهرستان که دهه هاست درآرزوی داشتن یک نماینده ترکمن درمجلس شورای اسلامی هستند که مستقیما سخنشان رادربالاترین ارگان قانونگذار کشورعزیزمان ایران طنین اندازکنند..
این آرزو دور از دسترس وغیرممکن نیست به شرطی که ماکاندیداها برخوردی متعهدانه به این امر مهم داشته باشیم.
اینجانب سیدمحمدتوسلی برادرکوچک شماکه تجربه نصف ونیمه حضور در دوره قبل(نهم) مجلس شورای اسلامی ازحوزه گرگان-آق قلا رادرکارنامه خود دارم پیشنهاد میکنم درصورتی که شورای ریش سفیدان درکمال عدالت وبی طرفی ورعایت اعتدال وبی نظری،هر کدام ازما را مورد تاییدقرار داد بقیه مان بامیل رغبت از کاندیداتوری انصراف داده وجزو تیم پشتیبان کاندیدای مورد نظر،تلاش وسیع و گسترده ای را برای فرستادن برادرمان به مجلس شورای اسلامی داشته باشیم،با این درک وبا این اطمینان که درصورت داشتن نماینده ای درساختمان بهارستان تهران هرکدام ازمادر موقعیتی برتر قرار خواهیم گرفت این درست که همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرزندان ملت وبرادران ما هستند اما شهرستان آق قلا هم این حق را دارندکه ترجمان نظریاتشان و سخنگوی خودشان را در مجلس داشته باشند.
بیایید با وحدت نظر و وحدت رای و وحدت عمل به این امر بسیار خطیرومهم جامه عمل بپوشانیم وخدای ناکرده مسائل شخصی یا گروهی باعث نشودکه این موقعیت تاریخی در این برهه حساس از تاریخ میهنمان در اثر بی توجهی و تعدد کاندیداها و پودر شدن آرا مردم وتقسیم آن به اجزای کوچک وناتوان ازدست برود.
من به همه عزیزان پیشنهاد میکنم درعین برادری وهمدلی، خودمان شورایی تشکیل داده واز فرد اعلامی از سوی شورای ریش سفیدان به بهترین وجه ممکن حمایت کنیم و بدین ترتیب احتمال انتخاب فردی از فرزندان آق قلا را تا حد بسیار زیادی افزایش دهیم…..آمین یارب العالمین
باآرزوی توفیق الهی برادر کوچک شما:سیدمحمدتوسلی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست