• تاریخ: 2015-05-06
 • شناسه خبر: 3756
 • 2,056 بازدید

دکتر بغداد در دو راهی استعفا یا ……….

ارکین نیوز – بر اساس قانون انتخابات مجلس، برخی مسئولین کشوری و لشگری برای نامزدی در انتخابات مجلس باید از مسئولیت​های خود کناره​گیری کنند. براساس جزء الف ماده ۲۹قانون انتخابات مجلس، اشخاص زیر از داوطلب شدن در حوزه‌ ...

IMG_8219
ارکین نیوز – بر اساس قانون انتخابات مجلس، برخی مسئولین کشوری و لشگری برای نامزدی در انتخابات مجلس باید از مسئولیت​های خود کناره​گیری کنند.
براساس جزء الف ماده ۲۹قانون انتخابات مجلس، اشخاص زیر از داوطلب شدن در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور محرومند مگر اینکه حداقل شش ماه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفاء‌نموده و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند.
با استناد به ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی اعضای شورای اسلامی شهر و روستا نیز به واسطه مقام و شغل خود از داوطلب شدن محرومند و تأکید می گردد داوطلبان مشمول بندهای این قانون تا تاریخ ۲۸ /۳ /۹۴ از سمت خود استعفا خواهند داد.
حالا دکتر بغداد شیر محمدلی رئیس کنونی شورای اسلامی شهر آق قلا که زمزمه حضور در انتخابات مجلس دهم چند ماهی است رسانه ای شده است چاره جز استعفا ندارد.
اما شنیده های خبرنگار ارکین نیوز حاکی از این است دوستان دکتر بغداد با توجه فیلترهای شورای نگهبان ، در خصوص شرکت ایشان در انتخابات و استعفای ایشان دودل هستند .
بهرحال گفته می شود دکتر شیر محمدلی در حال حاضر در سفر خارجی حضور دارند و تا ۲۸ اردیبهشت فرصت استعفا دارد .

 • ایزدی - 2015-05-07 در 1:13 ب.ظ

  با سلام اگر بغداد استعفا ندهد به نفع نافعی خواهد بود چون افراد و رای متفکر و کیفی جامعه به سوی نافعی سرازیر خواهد شد چون در بین بقیه کاندیداها آرایشان بیشتر سنتی و طایفه ای است و در هر ال آن رایهای طایفه ای و تعصب برای نافعی نخواهد بود

 • ن - 2015-05-07 در 9:31 ب.ظ

  آقای نافعی نه شناخته شده است و نه طرفدار دارد خود شما آقای نافعی می دانید که رای طایفه ای ندارید پس مثلا نصف آرا را هم آوردید و به قول خودتان مثلا با فرض بعید رای روشنفکر را بیاورید مثلا ۲۰۰۰۰ رای آیا به مرحله بعد می رسید کنید یا اینکه فقط رای را می شکنی
  یا اینکه فکر می کنی معروف می شوی
  آیا با این افکار تند از فیلتر شورای محترم نگهبان رد می شوید

 • سلیم - 2015-05-09 در 1:54 ب.ظ

  به نظر من هم آقای نافعی به دنبال رای خودش در منطقه امچلی باشد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست