• تاریخ: 2016-05-22
  • شناسه خبر: 17859
  • 600 بازدید

دکترتربتی نژاد:رمز موفقیت گلستان در مدیریت و نیروی انسانی است

ارکین نیوز-نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس مدیر و نیروی انسانی را در موفقیت استان بسیار حائزه اهمیت دانست . نور محمد تربتی نژاد عصر امروز در دیدار با فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: کشور از امنیت خوبی برخوردارهستیم و ...

ارکین نیوز-نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس مدیر و نیروی انسانی را در موفقیت استان بسیار حائزه اهمیت دانست .

نور محمد تربتی نژاد عصر امروز در دیدار با فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: کشور از امنیت خوبی برخوردارهستیم و نقش سپاه در مسائل اقتصادی برنامه محور بوده و وجود سپاه یکی از نعمت‎های است که در زمان صلح برای برخی از برنامه‎ها و سیاست‎های کلان کشور استفاده می‎شود.

وی تصریح کرد: پس ازامنیتی، بعد معیشتی از اهداف عالیه که خداوند متعال برای ما ترسیم کرده و در این بعد اقتصادی مهمترین اقدام اشتغال‎زایی است که این مهم یکی از شعارهای بنده در انتخابات مجلس بشمار می‎رود.

نماینده مردم گرگان در مجلس ابراز داشت: ما باید برنامه محور سیاست‎های خود را دنبال کنیم و باید بتوانیم با برنامه‎ها مسائل بیکاری را حل کنیم و اگر نتوانیم در برنامه‎ای حداکثر ۱۰ سال مشکلات را حل کنیم ممکن است نظامی که انقدر مدافع آن هستیم با مشکل رو به رو شود.

تربتی‎نژاد با بیان اینکه در نشست که با اعضای نمایندگان منتخب مجلس داشتیم به این اراده رسیدیم اگر چه با شعارهای مختلف سیاسی رای آوردیم اما باید در مسیر توسعه استان وحدت رویه داشته باشیم ، گفت: باید در مسائلی که به نفع مردم است متحد باشیم و به ارکان نظام احترام بگذاریم و هیچ دلیلی برای اختلاف و فاصله بین ارکان نظام ایجاد کردن را نداریم.

وی با بیان اینکه با گذشت و ایثار بسیاری از مسائل قابل حل است، افزود: دفتر نمایندگان باید در استان گلستان شکل بگیرد تا اقدام نمایندگان قبلی قابل رویت شود و بتوانیم ادامه دهنده راه آنها باشیم.

نماینده مردم گرگان در مجلس مدیر و نیروی انسانی را در موفقیت استان بسیار حائزه اهمیت دانست و گفت: با حفظ حرمت‎ها باید هماهنگی‎های داشته باشیم که این مسئله بازنگری شود چرا که مدیران و سیاست‎های مسئولان تشکیل دهنده برنامه‎های کلان کشور می‎شود.

تربتی‎نژاد با بیان اینکه اصلاحات به دنبال این مهم است، افزود: مهمترین محور اصلاحات این است که به عملکرد خود تجدید نظر داشته باشیم و مدیرانی که عملکرد آنها درست نیست کمتر مدارا کند.

وی با بیان اینکه در مسائل مدیریتی نباید باندی و گروهی عمل کنیم و شایسته سالاری را مورد توجه قرار دهیم، بیان داشت: باید اندیشید آیا مدیران در کشور بر اساس شایستگی انتخاب می‎شوند و اگر این مهم را مورد توجه قرار بدهیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست