• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19502
  • 601 بازدید

دو مدیر کل جدید در راه استانداری گلستان

ارکین نیوز-قرار است بزودی چراغعلی در مدیر کل دفتر شهری و شوراها و احسان مکتبی در مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان مشغول بکار شوند. با توجه به آغاز تغییرات در سطح استانداری گلستان و احتمال حضور بیشتر اصلاح طلبان بر ک ...

ارکین نیوز-قرار است بزودی چراغعلی در مدیر کل دفتر شهری و شوراها و احسان مکتبی در مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان مشغول بکار شوند.

با توجه به آغاز تغییرات در سطح استانداری گلستان و احتمال حضور بیشتر اصلاح طلبان بر کرسی های استانداری بنظر می رسد دو مدیر کل جدید در راه استانداری گلستان باشند .

طبق شنیده ها قرار است عبدالرضا چراغعلی منتخب دو دوره شورای شهر گرگان و مدیر کل قبلی دفتر شهری و شوراهای استانداری گلستان که به دلیل حضور در انتخابات مجلس انصراف داده بود دوباره به سمت خود باز خواهد گشت .

چراغعلی به احتمال زیاد جای احمد سردارزاده را می گیرد که اصلاح طلبان او را جزو مدیران دولت قبل می دانند و مدام بر طبل رفتنش می کوبند .

همچنین احسان مکتبی که گفته می شد همه اقدامات وی برای تصدی مدیر کلی کتابخانه های استان تمام شده بود اما با چراغ سبز مسئولان استانی مواجه نشد قرار است به عنوان مدیر کل جدید امور اجتماعی استانداری منصوب شود.

مکتبی صاحب امتیاز هفته نامه گلشن مهر و سخنگوی شورای اصلاح طلبان استان می باشد و گویا وی قرار است جایگزین علی نذیری شود .

هفته گذشته حیدرعلی احمدی که برخی سایتهای جریان راست او را به عنوان تنها اصولگرای استانداری می خواندند از کار برکنار شد و هنوز جایگزینی برای وی تعیین نشده است .
سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست