• تاریخ: 2016-02-24
  • شناسه خبر: 15178
  • 2,007 بازدید

دعای خیر یارجان آخوند و دیگر علمای منطقه چراغ راه مهندس امان زاده

ارکین نیوز – در همایش بزرگ مردم روستای عطااباد در جهت حمایت از مهندس امان زاده، حاج انور اخوند نظری مدرس حوزه علمیه قره بلاغ ضمن بیان دوره های گذشته انتخابات و تاکید بر پاک دستی و پاک منشی ترکمن ها و با ابزار مسرت ...

ارکین نیوز – در همایش بزرگ مردم روستای عطااباد در جهت حمایت از مهندس امان زاده، حاج انور اخوند نظری مدرس حوزه علمیه قره بلاغ ضمن بیان دوره های گذشته انتخابات و تاکید بر پاک دستی و پاک منشی ترکمن ها و با ابزار مسرت وضعیت موجود ،و با اشاره به تجربیات قبلی تنها راه احقاق حقوق قانونی منطقه را حمایت از افراد متدین، قوی، تحصیلکرده و صادق مثل مهندس امان زاده دانست.
وی با اشاره به دعای خیر یارجان اخوند برای موفقیت مهندس امان زاده،در زمان قید حیات و توصیه به همگان در جهت حمایت از ایشان ، یادآور گردیدند که همه علما فارغ از اینکه در کدام منطقه جغرافیایی انتخاباتی قرار دارند دغدغه انتخاب فردی اصلح به جهت رفع انسدادها و محرومیت های منطقه را دارند.
ایشان با اشاره به آمادگی نهادهای اجرایی و نظارتی جهت برگزاری انتخاباتی پرشور ، تاکید کردند که با دعای خیر علمای اعلام این بار بتوانیم با فردی صادق ، مردمی و دیندار مثل مهندس امان زاده صاحب کرسی در مجلس شورای اسلامی شده ، حسرت سی و هفت ساله را از روی چهره این مردم درد کشیده زدوده بر بسیاری از مشکلات عارض شده بر منطقه فائق آییم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست