• تاریخ: 2016-02-23
  • شناسه خبر: 15150
  • 625 بازدید

در حوزه انتخابیه گرگان و آ ق قلا حدود ۴۰۰ هزار نفر حق رای دارند

ارکین نیوز – فرماندار گرگان گفت: در روز ۷ اسفند ماه امسال ۲۱۶ شعبه اخذ رأی در شهرستان گرگان اقدام به جمع آوری آراء مردم می‌کند. یحیی خاکی فرماندار گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۱۶ شعبه اخذ رأی در گرگان شامل ۱ ...

ارکین نیوز – فرماندار گرگان گفت: در روز ۷ اسفند ماه امسال ۲۱۶ شعبه اخذ رأی در شهرستان گرگان اقدام به جمع آوری آراء مردم می‌کند.
یحیی خاکی فرماندار گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۱۶ شعبه اخذ رأی در گرگان شامل ۱۰۲ شعبه شهری و ۱۱۴ شعبه روستایی است.

وی افزود: در گرگان ۳۹۶ هزار نفر واجد شرایط رأی هستند و امیدواریم تا بخش اعظمی از این تعداد در روز ۷ اسفند پای صندوق های رای بیایند.

فرماندار گرگان تصریح کرد: در این دوره تعداد شعب سیار از ۱۵ به ۹ شعبه کاهش یافته و نواقص احتمالی نیز به طور کامل رفع شده است.

خاکی گفت: امسال سعی شد تا جای ممکن شعب اخذ رای از مساجد به مدارس منتقل شده و امکانات و تجهیزات شعبه های اخذ رأی نیز تأمین شود تا خللی در روند برگزاری انتخابات ایجاد نشود.

به گفته وی، در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گرگان و آق قلا ۳۷ نفر در عرصه تبلیغات و رقابت های انتخاباتی حضور دارند.

خاکی اظهار کرد: برای نمایندگی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز در استان گلستان ۱۶ نفر ثبت نام کردند که ۶ نفر انصراف داده، صلاحیت هفت نفر احراز نشد و سه نفر در رقابت های انتخاباتی حضور دارند.

استان گلستان دارای ۶ حوزه انتخابیه اصلی و ۷ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و ۲ کرسی در مجلس خبرگان رهبری است.

سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست