• تاریخ: 2016-02-12
 • شناسه خبر: 14587
 • 882 بازدید

در اصول دموکراسی و ادعای برابری انسانها ،وجود کاپیتالاسیون توهین به بشریت است

ارکین نیوز – از دور دوم سلسله نشست های مردمی، مهندس امان زاده ،شب چهارشنبه مهمان اهلی خونگرم زمین شهری اق قلا بود. ایشان ضمن یادآوری خاطرات انقلاب ،به جهت حرمت خون شهیدان و بیعت با آرمانهای امام ، مردم را به حضور گ ...

ارکین نیوز – از دور دوم سلسله نشست های مردمی، مهندس امان زاده ،شب چهارشنبه مهمان اهلی خونگرم زمین شهری اق قلا بود.
ایشان ضمن یادآوری خاطرات انقلاب ،به جهت حرمت خون شهیدان و بیعت با آرمانهای امام ، مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز انقلاب دعوت نمود.
وی ضمن تعریف واژه کاپیتالاسیون و بیان ریشه های ان، مصونیت قضایی اتباع بیگانه در کشورهای ضعیف تر را تبعیضی مضاعف توام با تحقیر به مردمان ان کشورها دانسته و تاکید کرد که آگاهی بخشی به مردم و خودباوری را یکی از هدیه های انقلاب به مردم است که حاصل این خودباوری مخالفت گسترده مردم با رهبری امام خمینی با قانون آمریکایی کاپیتالاسیون که توهین به انسانیت ،انسان ها می باشد،دانست .
مهندس امان زاده با نتیجه گیری از این خودباوری و همچنین بوجود امدن موج امید در جامعه این دوره از انتخابات را نقطه عطفی در تاریخ منطقه اق قلا دانسته که میتوان با حضور گسترده در پای صندوق های رای بسیاری از کمبودها ، محرومیت های عارض شده بر منطقه را به صورت هدفمند و در چهارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی رفع کرد.
ایشان تصویب قانون های ناعادلانه تقسیم بندی حوزه های انتخابیه ،این تقسیم بندی در خصوص اق قلا را علیرغم پتانسیل های جمعیتی و روستاهای اطراف و واگذاری هدفمند بعضی از روستاهای اق قلا به دیگر شهرستان ها را مخالف عدالت و برابری مد نظر امام راحل و مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد که میتوان با همدلی و پیگیری و آگاهی بخشی به مسولین دلسوز در خصوص بسیاری از قوانین از طریق مجلس تجدید نظر کرد.
ایشان رفاه اقتصادی و اجتماعی را یکی از نیاز های اساسی شهروندان دانست که با برنامه ریزی اصولی و بکارگیری نیروهای بومی در بسیاری از پروژه ها از جمله استخراج نفت و گاز، شهرک هزار هکتاری اترک ، پتروشیمی و… به صورتی نسبی حل کرد.
وی مردم اق قلا را مردمانی سختکوش ، مهربان ، دین دار و انقلابی دانست که خدمت به این مردم را افتخاری بس بزرگ برای خود دانست.
ایشان مشکلات عمرانی در شهر و روستاهای اق قلا را یاداورشده و راهکارهای عملیاتی را نیز جهت رفع نسبی این مشکلات بیان نمودند.
پس از پرسش و پاسخ، دعای خیر علما و روحانیون بدرقه راه مهندس در محله زمین شهری بود.

 • دانیال - 2016-02-13 در 11:43 ق.ظ

  آقای امان زاده ………………؟
  ۱-در راه پیمایی ۲۲ بهمن امسال و حرکت شما و اطرافیان تان از سمت غربی بلوار نشان دادید که از صف مردم و عموم جدا هستید زیرا همه مردم آق قلا در صفوف متحد از سمت شرقی بلوار به سمت میدان قدس در حرکت بودند جنابعالی و اطرافیانتان از سمت غربی. احتمالا با این کار می خواستید بیشتر به چشم بیایید. ولی مردم فهیم برداشت هایی دیگر دارند.
  ۲-در یکی از سخنرانی هایتان هم که فیلمش در موبایلها و شبکه های اجتماعی هست گروه ماصلاحات را مورد حمله و توهین و افترا قرار دادید. کسی که به نظر اکثریت که نتیجه اش فعلا معلوم نیسیت این گونه حمله ور می شود. معلومه که به بلوغ اجتماعی و سیاسی نرسید و در ابتدای راه قرار داره.
  ۳- در توهم رای های سالهای قبلتان نباشید چون اون رای ها در شرایط خاص به جنابعالی داده شده امروز وضعیت شما با وجود رقبای قوی تان فرق می کند.

  • رضا - 2016-02-13 در 5:55 ب.ظ

   آقا دانیال متاسفم با این تنگ نظری تان اتفا قا بنده نیز در راهپیمایی حضور داشته ام و بر خود بالیدم بر شیر مردی که استوار و فارغ از جناحها و تنگ نظری ها با گامهای استوار حرکت میکردند و افتخار کردم در آق قلا ی خودمان همچنین افرادی زندگی میکردند ضمنا در خصوص مصلحت توموری نیز بر عرضتان برسانم که شخصیت مهندس آمانزاده طوری است به اذعان تمام ادمها درونگرا و راستوگو میباشد و مطالب مندرج در فایل تصویری رابه دقت ببینید که مصداق آن شب پس از ۵ روز خودش آشکار شد در مباحث تلگرامی گروه عمران روز شنبه توسط آقای سقر . دوست گرامی ماه هیچگاه پشت ابر نمیماند ودیگر زوایای پنهان و پشت پرده مصلحت توموری نیز افشا میشود وروسیاهیش …

 • مسعود - 2016-02-13 در 7:09 ب.ظ

  جناب دانیال عزیز. ۱- آقای آمان زاده چه از سمت غرب حرکت بکنه چه از سمت شرق، همسو با بقیه مردم شریف آق قلا ، دارای هدف مشترک با بقیه مردم بودند. و در بین مردم شریف آق قلا آنقدر جا افتاده هستند. که جهت رسیدن به هدفش، نیاز ی به تبلیغ اینچنینی ندارند. ۲-آقای آمان زاده زمانی که به بلوغ سیاسی و اجتماعی رسیدند . شما الفبای بلوغ اجتماعی و سیاسی را نمیدانستید . چونکه مهندس آمان زاده دو دوره کاندید مجلس بودند و به مرحله دوم هم راه یافتند. که در نوع خود بی نظیر می باشد. و جنابعالی با تخریب مهندس،هیچوقت نمیتونی برای قضاوت گروه زحمتکش و دلسوزماصلاحات توپاری گرا بدهی. ۳- کسانی بعد از گذر زمان از چشم مردم می افتند و جایگاه خودشان را از دست میدهند که بعداز اینکه رای مردم را گرفتند. مردم را فراموش میکنند.ولی مهندس با وجود اینکه به مجلس هم راه نیافتند ولی در بین مردم بودند. و مطمئن باش اینچنین رقبا هیچ موقع در رای مردم شریف آق قلا و گروه دلسوز ماصلاحات توپاری تاثیر نخواهد داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست