• تاریخ: 2015-09-19
  • شناسه خبر: 8232
  • 759 بازدید

درخواست فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان های ترکمن و گمیشان از حزب اعتماد ملی گلستان

ارکین نیوز – متن نامه درخواست جمعی از جوانان و دانشجویان و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستانهای گمیشان و بندر ترکمن به رییس حزب اعتماد ملی استان گلستان در شبکه های اجتماعی منطقه منتشر شد. جناب آقای علی اصغری با اهداء سل ...

ارکین نیوز – متن نامه درخواست جمعی از جوانان و دانشجویان و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستانهای گمیشان و بندر ترکمن به رییس حزب اعتماد ملی استان گلستان در شبکه های اجتماعی منطقه منتشر شد.

جناب آقای علی اصغری
با اهداء سلام و تحیات الهی
احتراما _ ضمن آرزوی توفیق روز افزون حضرتعالی معروض میدارد با توجه به اهمیت تشکلهای سیاسی و اجتماعی در دولت تدبیر و امید و نظر به ارزش گذاری به اتحادیه انجمن‌های اسلامی و حزب اعتماد ملی, در زمینه ساختار مدیریتی این تشکلها در شهرستانها زمینه ی جذب نیروهای فعال و متعهد و متخصص و اعتبار آنها در رکود بوده و از نظر کیفی درجات پایین را طی می کند, بعضا مشاهدات شامل ریزش نیز بوده است. انگیزه جذب و فعالیت در اعضا کمتر شده و لازم است فکری اساسی برای این منظور صورت گیرد. لذا لازم و ضروری است تا در ساختار مدیریتی این تشکلها در شهرستانها خانه تکانی صورت گیرد. برای این منظور پیشنهاد میگردد در یک شهرستان بی طرف از اعضای مدیریتی و همچنین افراد علاقمند به فعالیت و چهره های شاخص شهرستانهای بندر ترکمن و گمیشان دعوت بعمل آید و در رقابتی سالم انتخابات صورت گیرد تا بدینوسیله نیروهای جدید و با انگیزه وارد عرصه گردند و اعتبار حزب و اتحادیه احیاء گردد.

با احترام جمعی از جوانان و دانشجویان و فعالین سیاسی اجتماعی شهرستانهای ترکمن و گمیشان
منبع گروه تلگرامی اولکامیز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست