• تاریخ: 2015-04-20
 • شناسه خبر: 3349
 • 5,016 بازدید

خبر ویژه ؛ نازمحمد ولی پور کاندیدای مجلس خواهد شد

ارکین نیوز- در صورت برگزاری انتخابات استانی مجلس آینده؛ نازمحمد ولی پور کاندیدای مجلس خواهد بود . یک منبع آگاه به خبرنگار ارکین نیوز، گفت: با توجه به اصرار فعالان سیاسی و اجتماعی برای حضور نازمحمد ولی پور درعرصه انتخابات ...

1
ارکین نیوز- در صورت برگزاری انتخابات استانی مجلس آینده؛ نازمحمد ولی پور کاندیدای مجلس خواهد بود .
یک منبع آگاه به خبرنگار ارکین نیوز، گفت: با توجه به اصرار فعالان سیاسی و اجتماعی برای حضور نازمحمد ولی پور درعرصه انتخابات آتی مجلس وی هنوز موضع مشخصی نگرفته است ولی حضورش در صورت استانی شدن انتخابات قریب به یقین است.
وی، که از اعضای اصلی ستاد انتخاباتی، مرحوم دکترعظیم گل بوده است، به خبرنگار ما گفت: ولی پور بعد ازعظیم گل تنها نماینده ای محسوب می شود که محبوبیت خود را تاکنون حفظ کرده و در هر دوره انتخابات نقش بسزائی دارد.
او که نمی خواست نامش فاش شود، اظهار کرد: در دوره قبلی آقای قورلی زاده که یک چهره ناشناخته و دور از ذهن همگان محسوب می شد، با حمایت ایشان و با اختلاف نسبتاً زیادی از رقبای خود رای اول کاندیداهای ترکمن راکسب کرد.
وی ادامه داد: همچنین در دوره قبل تر نیز عبدالحکیم فیروزی با حمایت آشکار ولی پور رای اول کاندیداهای ترکمن را کسب کرد.
رضا ولی پور مشاور رسانه ای نازمحمد ولی پور هم تلویحاً از حضور عموی خود در انتخابات حمایت کرده و در یک محفل خصوصی عنوان کرده است که در صورت استانی شدن انتخابات حضور نازمحمد ولی پور درعرصه انتخابات ضروری است.
این فعال رسانه ای، اخیرا به صورت نامحسوس تبلیغات رسانه ای به نفع عموی خود را آغاز کرده و در خصوص احتمال رد صلاحیت عموی خود هم گفته است: نازمحمد یک فرد مومن و متعهدی است که به صورت داوطلبانه در جبهه های جنگ حضور داشته و در مجلس ششم در تحصن حضور نیافت.
وی در ادامه گفت: حمایت نازمحمد از مهندس موسوی در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان کاندیدای مورد تائید شورای نگهبان بوده و عموی من به هیچ وجه در مسائل بعد از انتخابات دخالت نداشته است.
بنا به گزارش خبرنگار ما مراسم ترحیم درگذشت خواهر نازمحمد ولی پور در هفته ی گذشته بیشتر شبیه به یک میتینگ انتخاباتی بود چرا که در این مراسم چهره های فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و حتی برخی از مسئولین با حضور در این مراسم ضمن تسلیت از وی جهت حضور درعرصه انتخابات آتی مجلس دعوت کردند.
هیات تحریریه ارکین نیوز

 • gol - 2015-04-21 در 12:49 ب.ظ

  شنیده شده که نازمحمد ولی پور برای انتخابات استانی خود را مهیا کرده ولی در صورت انتخابات محلی از کاندیدای مورد نظرش حمایت خواهد کرد.
  برخی ها از معرفی ۲ گزینه جدید و نزدیک به نازمحمد به عنوان افراد ذخیره یاد می کنند که در صورت عدم تائید صلاحیت قورلی زاده وی گزینه های بعدی خود را رو کند.
  اما نازمحمد و رضا ولی پور زرگ تر از آن هستند که ۲ گزینه خود را معرفی کنند و حتی شنیده شده تا نهایی شدن اسامی شاید ساز مخالفت با آنها را بزنند.

 • محمد - 2015-04-21 در 6:59 ب.ظ

  آقای نازمحمد ولی پور که سنگش را به سینه می زنید قبلا که نماینده بود چه اقدام شایانی انجام داد که بخواهد دوباره کاندیدا بشود . مطمئن باشید کاندیدا هم بشود و رای بیاورد کسی را تحویل نمی گیرد و فقط به فکر منافع خودش خواهد بود!!!

 • پاسخ به محمد - 2015-04-22 در 8:28 ب.ظ

  آقای محمد خودتان بهتر می دانید آقای ولی پور دوره کوتاهی در مجلس بود ولی در همان دوره کوتاه خدمات شایانی در خصوص بیمه صیادان و راه اندازی سایت میگوی گمیشان انجام داد و مقدمات تغییر وضعیت گمیشان به شهرستان را فراهم کرد.
  ضمن اینکه نمایندگان دیگر ترکمن که در مراجعه به آنها می گفتند: منزل من محل مراجعه شما نیست و آن ها از درب منزل راندند، منزل شخصی آقای ولی پور به کاروانسرای مهمانان شهرستان های ترکمن نشین تبدیل شده بود این مدعایی است که مردم زیادی از منطقه بندرترکمن، گمیشان، آق قلا و گنبد بر آن تاکید دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست