• تاریخ: 2016-02-20
  • شناسه خبر: 14982
  • 576 بازدید

خانم مهشیدی:بیانیه منتسب به من در فضای مجازی صحت ندارد

ارکین نیوز – خانم اناهیتا مهشیدی از کاندیداهای مجلس دهم از رقابت های انتخاباتی کنار کشید و تاکنون هیچ بیانه ای در فضای مجازی از طرف ایشان منتشر نشده است . گفتنی است در چند روز گذشته در فضای مجازی بیانه ای از طرف ای ...

ارکین نیوز – خانم اناهیتا مهشیدی از کاندیداهای مجلس دهم از رقابت های انتخاباتی کنار کشید و تاکنون هیچ بیانه ای در فضای مجازی از طرف ایشان منتشر نشده است .
گفتنی است در چند روز گذشته در فضای مجازی بیانه ای از طرف ایشان منتشر شده است که بر اساس پیگیری های خبرنگار ارکین نیوز ؛ خانم مهشیدی انتشار بیانیه ای از طرف ایشان در فضای مجازی را تکذیب کرد.

در بیانیه خانم مهشیدی که در گروه های حامی مهندس رادمهر منتشر شده ؛ آمده است :
کاندیداهای عزیز بومی منطقه اق قلا
با سلام :احتراما با عرض خسته نباشید. پیرامون فعل و انفعالات پیش آمده در دنیای پرتلاطم سیاست منطقه، مجالی میطلبم بعنوان یک شهروند عادی مطالبی بعرض برسانم. اقایان شماها که از نخبگان،مسؤلین صدیق و دلسوز و ژنرالهای منطقه هستید. آیا به این فکر کرده اید که رای حق الناس میباشد ؟ و شماها در قبال تک تک ارای مردم مسؤل هستید و هم در دنیا و هم در آخرت جوابگو میباشید؟ آیا میدانید رضایت مردم از اوجب واجبات می باشد و مورد مرضی خداوند سبحان خواهد بود؟ آیا شماها نمیتوانید برای ادای فرایض دینی و شعایر دین مبین اسلام و لبیک به ندای رسول الله (ص) در خصوص چنگ زدن به ریسمان الهی و لاتفرقوا، با نصیب العین قرار دادن شعار فوق الذکر به اجماع برسید؟ بی شک اگر امروز مختومقلی فراغی اینجا میبود چه اشعاری که در باب این سیاستمند ها می سرود . شماها با به توافق نرسیدن و ماندن بصورت تجمیع درعرصه ، یک یک افراد منطقه، جوانان،پیرها،فرهیختگان، را به مسلخ سیاست بازی و پشتک وارو زدن های کوتاه عمر میفرستیم و بعد ان هم هواداران شما به مانند آبگوشت پشت سر هم در فضای مجازی بیانیه صادر کرده و نگارش میکنند که سوابق کاندیدای ما بیشتر است یا شما؟ ما متعهد تریم یا شما؟اقبال من خوب است یا شما؟و ……. چرا باید با احساسات پاک مردم اینگونه بازی شود؟ و اوضاع را متشنج میکنید. فردای بعد از این روزها با این بلبشوهای سیاسی دست محبت کشیدن برسر مردم هیچ سودی ندارد. آقایان کاندیداها، در نظر داشته باشید همه منیت ها و افتخارات شما از دعای خیر همین مردم است که چون گنج و جواهری در هر شرایطی هم قبل شما و هم بعد شما نگین وار بر رکاب انگشتری منطقه می درخشد. باور کنید اگر همه شما بصورت تجمیع در عرصه بمانید ما بازنده میدان خواهیم بود. مد نظر داشته باشید انتخابات به اتمام می رسد و عمل شما میماند. با اجماع مردم را از سرگردانی نجات دهید و مردم را به حال خود بگذارید تا انتخاب برای آنها سهل تر رقم بخورد. خودتان خوب میدانید که جو گیر آدمهایی شده اید که در پس پرده یکی به میخ میزنند و یکی به نعل، شماها را به هر چی اعتقاد دارید بیایید با هم نشستی صمیمانه برگزار نمایید و به اجماع برسیدو با هم حماسه ای خلق کنید و با توافق به قهرمان ملی منطقه ای مبدل شوید تا همگان از شماها به نیکی یاد کنند.
آنکه نقصان در خود نبیند به نقصان نزدیکتر است
و هرکه به نقصان نزدیکتر باشد مرگ از زندگی برایش بهتر است
“” والسلام علیکم و رحمه الله “”

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست