• تاریخ: 2016-01-25
 • شناسه خبر: 13828
 • 1,825 بازدید

خانم قدسیه آب شناس و عبور از مرزهای قومیتی

ارکین نیوز – خانم آب شناس در اجتماع بزرگ اهالی روستای حبیب ایشان انبارالوم با بیان اینکه ما امت واحده هستیم و برای رقم خوردن یک سرنوشت خوب باید متحد باشیم گفت : کسانی تلاش دارند در این ایام با خط کشی های قومی , قبی ...

ارکین نیوز – خانم آب شناس در اجتماع بزرگ اهالی روستای حبیب ایشان انبارالوم با بیان اینکه ما امت واحده هستیم و برای رقم خوردن یک سرنوشت خوب باید متحد باشیم گفت : کسانی تلاش دارند در این ایام با خط کشی های قومی , قبیله ای , جنسیتی و مذهبی ما را از هم دور کنند.
ایشان افزود : ما باید با شناخت ویژه از دشمنان اسلام و انقلاب و نیرنگ های آنان هرگز نگذاریم در بین ما هیچ فاصله ای وجود داشته باشد.
کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اذعان داشت : وحدت رمز موفقیت است و اجتماع پرشور شما مردان و زنان روستای حبیب ایشان در این مکان میوه این اتحاد و همبستگی است.
وی گلستان را سرزمینی سرشار از منابع طبیعی همچون کوه , جنگل , دشت , دریا و منابع انسانی عظیم از بزرگان و فرهیختگان و جوانان پرتلاش دانست و افزود: هرجامعه ای که بتواند از نیروها و منابع در اختیار خود به خوبی بهره برداری کند قطعاً به سوی توسعه و پیشرفت گام برخواهد داشت.
قدسیه آبشناس با اشاره به پتانسیل های بخش وشمگیر در بخش کشاورزی و دامپروری و نیز هنر صنایع دستی در نزد زنان ترکمن اظهار داشت : چرا باید علیرغم این همه پتانسیل جوانان بیکار و نا امید از آینده باشند و پدران و مادران دغدغه تامین معیشت فرزندان را داشته باشند.
ایشان با تاکید بر از خودگذشتگی و ایثار مردم ایران از هر قوم و قبیله ای در راه دفاع از کیان این مرز و بوم و حقاظت از ارزشهای نظام اسلامی افزود: مردم ما یک بار دیگر در هفتم اسفند فارغ از هرگونه قومیت گرایی و فرقه گرایی در پای صندق های رای حاضر خواهند شد و با آگاهی و شناخت بار امانت را بر دوش کسانی خواهند گذاشت که امانتدار خوبی باشند و در جهت حل مشکلات شان گام بردارند.
خانم قدسیه آب شناس کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا عصر امروز یکشنبه چهارم بهمن ماه با حضور در روستاهای بخش وشمگیر با مردم این منطقه دیدار کرد.

——

 • 111 - 2016-01-25 در 10:13 ب.ظ

  رای به آب شناس در واقع هدر دادن زحمات ماصلاخات توپاری است و به معنی تدوام معضلات و مشکلات آق قلا می باشد. چقدر ساده اند ترکمنهایی که در عکس می بینم .

 • آزاد - 2016-01-26 در 7:54 ق.ظ

  ایشان حق دارند که این جلسه را برگزار کنند و بر کسانی هم که در این جلسات شرکت می کنند ایرادی وارد نیست. اما نکته این جاست که آیا کاندیدهای ترکمن در مناطق فارس نشین جلسه برگزار می کنند؟ اصلا برادران فارس و سیستانی حاضرند از مرزهای قومیتی عبور کنند و در جلسات کاندیدهای ترکمن شرکت کنند؟

  • ناصر - 2016-01-27 در 7:41 ق.ظ

   با سلام
   فرهاد توماج تنها ترکمنی بودکه در روستاهای گرگان جلسات انتخاباتی برگزار می کرد که با استقبال بسیاری از اهالی منطقه هم روبرو شده بود.ولی صد افسوس.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست