• تاریخ: 2015-12-05
  • شناسه خبر: 11411
  • 970 بازدید

حکیم آل جلیل :ماصلاحات توپاری آق قلا وارد فاز اجرایی می شود

ارکین نیوز – حکیم ال جلیل یکی از چهرهای معتمد و سیاسی شهرستان اق قلا در مورد ادامه فعالیت مجموعه ماصلاحات توپاری به خبرنگار اولکامیز گفت : ماصلاحات توپاری در ادامه فعالیتهای خود از فضای مجازی خارج و به بصورت عملی ا ...

ارکین نیوز – حکیم ال جلیل یکی از چهرهای معتمد و سیاسی شهرستان اق قلا در مورد ادامه فعالیت مجموعه ماصلاحات توپاری به خبرنگار اولکامیز گفت : ماصلاحات توپاری در ادامه فعالیتهای خود از فضای مجازی خارج و به بصورت عملی اهداف خود را پیگیری خواهد کرد.

حکیم ال جلیل در ادامه اظهار داشت: با ورود به فاز عملی اجماع را بصورت جدی تر پیگری خواهیم کرد و اولین راهکار این است با حضور در مساجد ضمن بیان و تشریح دیدگاهها و اهداف ماصلاحات بحث را به بطن جامعه سوق خواهیم داد .

این فعال سیاسی افزود ماصلاحات توپاری اقدامات عملی خود را شروع و از کلیه شهروندان اقدام به نظر خواهی و تعیین نمایندگان آنها در گروه خواهد نمود . ال جلیل افزود: دیگر تاخیر جایز نسیت و طی هفته جاری این حرکت را از یکی از مساجد اق قلا شروع خواهیم نمود.

گفتنی گروه ماصلاحات توپاری چندی پیش در راستا ی اجماع بر روی یک کاندیدای ترکمن در اق قلا تشکیل شده و اکثر اعضای گروه نیز بروی اجماع بر روی یک گزینه ترکمن اتفاق نظر دارند ولی در مورد رای دوم نظرات مختلفی در گروه مطرح می شود.

  • ترکمن - 2015-12-06 در 9:22 ق.ظ

    خدا کنه ماصلاحات توپاری اشتباه نکنه و جناب توماج رو به عنوان کاندیدا معرفی کنه … ترکمن ساکن سمنان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست