• تاریخ: 2020-05-20
  • شناسه خبر: 29749
  • 277 بازدید

حمیدی: احصاء موانع تحقق جهش تولید در گرگان

ارکین نیوز-فرماندار گرگان اظهارکرد:موانع تحقق جهش تولید در گرگان احصا می شود. حمیدی گفت: در مسیر تحقق شعار امسال«جهش تولید» مشکلات واحدهای راکد، نیمه فعال و فعال و پروژه هایی نیاز به افزایش ظرفیت احصاء می شود. وی در جلسه ...

ارکین نیوز-فرماندار گرگان اظهارکرد:موانع تحقق جهش تولید در گرگان احصا می شود.

حمیدی گفت: در مسیر تحقق شعار امسال«جهش تولید» مشکلات واحدهای راکد، نیمه فعال و فعال و پروژه هایی نیاز به افزایش ظرفیت احصاء می شود.

وی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گرگان اظهار کرد: در جلسه امروز ۱۰ گره از ۱۰ پروژه اقتصادی شهرستان گرگان باز شد و برای حصول نتیجه روند مصوبات این جلسه را بررسی خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان گرگان با اشاره به اینکه در سطح شهرستان در مسیر تحقق شعار سال در سه حوزه صنعت، گردشگری و جهاد کشاورزی برنامه ریزی شده است افزود: در این راستا با مدیران ارشد استانی و دستگاه های مربوطه نشست هایی را نیز برگزار کردیم.

حمیدی تصریح کرد: مشکلات پروژه های نیمه فعال، فعال و راکد و همچنین پروژه هایی که نیاز به افزایش ظرفیت دارند به تفکیک و براساس نظر کارشناسان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکراست که جلسه رفع موانع تولید شهرستان هفته ای یک بار در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی با حضور سرمایه گذار، مدیران دستگاه های اجرایی و کارشناسان برگزار می شود.

@gorgan_f‌