• تاریخ: 2015-05-15
  • شناسه خبر: 4062
  • 846 بازدید

حاشیه های مراسم مختومقلی در آق تقای

ارکین نیوز- در مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی که اسطوره قوم ترکمن است به دلیل تاخیر بسیار زیاد استاندار گلستان این مراسم که هرساله با شکوه برگزار می شد سال جاری با موجی از نارضایتی روبرو شد. به گزارش گلستان شرق؛ بنا به اظ ...

33333331
ارکین نیوز- در مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی که اسطوره قوم ترکمن است به دلیل تاخیر بسیار زیاد استاندار گلستان این مراسم که هرساله با شکوه برگزار می شد سال جاری با موجی از نارضایتی روبرو شد.

به گزارش گلستان شرق؛ بنا به اظهار شاهدان عینی با وجود اینکه از قبل اعلام شده بود که مراسم در ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد و با وجود حضور آحاد مختلف مردم از ساعات اولیه صبح و حضور به موقع مدیران کل (فضیلت از ارشاد، کریمی از میراث فرهنگی، تیرانداز از فنی حرفه ای و …) و حضور مرگدری و طهماسبی معاونان استاندار و حضور ضمیر فرماندار گمیشان، نازقلیچی فرماندار بندرترکمن، هیوه چی فرماندار آق قلا و آیت ا… شاهرودی نماینده خبرگان و بسیاری از مسئولین استانی و شهرستانی آقای نذیری برنامه را با ۲ ساعت تاخیر و منوط به حضور استاندار در ساعت ۱۱ برگزار کرد.

تاخیر به گونه ای شد که برخی از مردم و روحانیون اهل سنت جهت رسیدن به مراسم نماز جمعه بازگشتند و تعدادی از خبرنگاران حاضر به نشانه اعتراض جلسه را ترک کردند.
گلستان شرق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست