• تاریخ: 2015-05-01
 • شناسه خبر: 3592
 • 4,152 بازدید

حاجی گلدی کر کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس

ارکین نیوز – حدود ده ماه به زمان انتخابات مجلس دهم باقی مانده و اندک اندک برخی چهره ها با علنی کردن نامزدی خود در انتخابات پیش رو، از هم اکنون در نشست های خصوصی و نیمه خصوصی از برنامه ها و ایده های خود سخن می گویند ...

fw0a55wf71IMG_4244
ارکین نیوز – حدود ده ماه به زمان انتخابات مجلس دهم باقی مانده و اندک اندک برخی چهره ها با علنی کردن نامزدی خود در انتخابات پیش رو، از هم اکنون در نشست های خصوصی و نیمه خصوصی از برنامه ها و ایده های خود سخن می گویند.
شنیده ها حاکی از این است که حاجی گلدی کر فرماندار سابق شهرستان های ترکمن و آق قلا نیز با جدی شدن بحث برگزاری استانی انتخابات مجلس دهم در محافل غیر رسمی حضور خود را در انتخابات مجلس آتی اعلام کرده است .
البته گفته می شود در صورت عدم تصویب طرح استانی انتخابات ؛ حاجی گلدی کر در انتخابات شرکت نخواهد کرد که البته هنوز این موضع از طرف شخص حاجی گلدی کر تایید نشده است.

 • محمد - 2015-05-01 در 3:22 ب.ظ

  موقعی که ایشان دراق قلا فرمانداربود چندین باررفتارهایی ازایشان دیدم که نه تنهابوی شجاعت نمیدادبلکه امیخته به ترس بود،حالاچطوری میخواددرمجلس شجاعانه ازموکلاش دفاع کند الله اعلم .من هرگزبه چنین انسانی رای نمیدهم

  • میهمان - 2015-05-03 در 9:08 ب.ظ

   رای نده غرض ورزی کنار بگذار ایشان در مدیریت به مردم ثابت کرده خدایی قضاوت کنید.

 • ghor-z - 2015-05-01 در 9:29 ب.ظ

  بابا یکی این آقا رو از ………….. در بیاره میگه اگه استانی بشه شرکت میکنم یعنی ………………………………… در انتخابات بندرترکمنٰٰ کردکوی و…شرکت کنم!!!اعتماد به نفس رو میبینی تو رو خدا ولی پور کجایی مارادونا رو بگیر

 • ناشناس - 2015-05-03 در 2:14 ب.ظ

  آقای حاجی گلدی کر با مدیریت شایسته و همچنین با متانت و شجاعت در دوران مدیریت خود به تمامی مردم شهرستانهای ترکمن و آق قلا ثابت کردند که ، لیاقت پستها و مدیریتهای بالاتری از اینها را هم دارند و برای هیچ کس این موضوع پوشیده نیست . و هر کس در مورد ایشان تفکری غیر از این داشته باشد . واقعا بی انصافی کرده است . ما برایش آرزوی موفقیت داریم .

 • دانشجو - 2015-05-04 در 8:06 ب.ظ

  دوستان ایا نگاهی به رزومه حاجی گلدی کر در طی پست های او کردین ؟ مگه به جز چند سال کارصادقانه و خون دل خوردن برای پیشرفت این شهر ها (بندرترکمن و آق قلا و مدیریت دانشگاه استان)کم بوده؟
  تاحال خدا و دعای مردم پشت او بوده است

 • آشنا - 2015-05-13 در 7:57 ق.ظ

  مردم و روشنفکران شهرستان آق قلا و بندرترکمن باید بدانند ،که مدیران پرتلاش همانند حاجی گلدی کر مایه افتخار برای این مرز و بوم است . پس همه باید دست به دست هم بدهیم و راه را برای ورود ایشان ، به عرصه انتخابات باز کنیم .

 • محمدطراج - 2016-12-07 در 1:10 ب.ظ

  ایشان درسالهای خدمت بجز خوبی برای مردم هدف دیگه ای نداشت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست