• تاریخ: 2015-07-20
 • شناسه خبر: 6366
 • 2,190 بازدید

حاجی گلدی کر رسما وارد کارزار انتخابات مجلس دهم شد

ارکین نیوز – حاجی گلدی کر همزمان با عید سعید فطر در جمع تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی غرب ترکمنصحرا رسما تصمیم حضور خود را جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم از حوزه بندرترکمن ، بندر گز ، کردکوی و گمیشان اعلام ...

ارکین نیوز – حاجی گلدی کر همزمان با عید سعید فطر در جمع تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی غرب ترکمنصحرا رسما تصمیم حضور خود را جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم از حوزه بندرترکمن ، بندر گز ، کردکوی و گمیشان اعلام کرد.
در سوابق وی مدیریت واحد دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان حدود ۱۰ سال، فرماندار شهرستان ترکمن حدود چهار سال و مسئول پیگیری مصوبات سفرهای ریاست جمهوری به مدت دو سال و فرماندار شهرستان آق قلا از مرداد ماه سال ۱۳۹۰ تا ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ را در کارنامه خود دارد.
حاجی گلدی کرمتولد ۱۳۴۳ است و متولد شهرستان بندرترکمن و صادره از گمیشان می باشد و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده و در حال حاضر در دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی آق قلا مشغول تدریس می باشد.
گفتنی است زمزمه حضور حاجی گلدی کر در ادوار گذشته انتخابات مجلس نیز به گوش می رسید که به مصلحت اندیشی منطقه کنار می کشید ولی امسال به درخواست جمعی از فعالین سیاسی اجتماعی غرب استان لبیک گفت و رسما تصمیم خود را جهت حضور در انتخابات همزمان با عید سعید فطر اعلام کرد.

 • علی - 2015-07-20 در 5:14 ب.ظ

  گل بود و به سبزه نیز آراسته شد.

 • یونس - 2015-07-20 در 7:03 ب.ظ

  باتوجه به سوابق و فراجناحی بودن ایشان رای بسیار خوبی از دو جناح خواهد داشت و ازتباط نزدیک با علما وسیاسیون منطقه یکی از کاندیدای برتر خواهد بود و رقبا ایشان را گزینه ی جدی تلقی می نمایند ماهم امیدواریم که وی پیروز شوند

 • ناصر - 2015-07-20 در 7:46 ب.ظ

  موفق باشند

 • جلال قره یی - 2015-07-20 در 8:57 ب.ظ

  حضور برادر گرامی جاجی گلدی کر قطعأ معادلات انتخابی رو بهم خواهد زد چراکه ایشان از مدیران توانمند و با تجربه و متخصص و متعهد و مردمی بوده که منطقه بوجود نیروها و مدیران فراجناحی همچون ایشان نیازمند بوده و حضور ایشان رو به فال نیک گرفته و برای برادر عزیزم آرزوی سربلندی و پیروزی و توفیق خدمتگزاری در سنگر مجلس شورای اسلامی برای اسلام -نظام و مردم شریف منطقه را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

 • قربان - 2015-07-21 در 7:38 ق.ظ

  با توجه به تجربه وارتباطات خوبی که با مردم داردایشان شایستگی نمایندگی مجلس را دارد موفق باشد وخداوند یاریش کند

 • سهراب - 2015-07-21 در 7:54 ق.ظ

  خیلی جالبه حاجی گلدی کر و فرا جناحی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • محمد - 2015-07-21 در 4:30 ب.ظ

  موفق باشند چون سوابق مدیریتی و رفتار اعتدالی تایید فرا جناحی وی است .اما نگاه اصولگرایی معتدل دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست