• تاریخ: 2016-02-20
  • شناسه خبر: 15020
  • 589 بازدید

جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز- امروز شنبه یکم اسفند ماه،جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی با حضورالیاس هیوه چی فرماندار معتمدین هیأت اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری آق قلابرگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخ ...

ارکین نیوز- امروز شنبه یکم اسفند ماه،جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی با حضورالیاس هیوه چی فرماندار معتمدین هیأت اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری آق قلابرگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان آق قلا،الیاس هیوه چی در این جلسه ضمن تأکید بر حفظ بی طرفی مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است و در انتخابات، مردم آینده خود را انتخاب می کنند و لذا از اهمیت خاصی برخوردار است؛ مخصوصاً این دو انتخابات، از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد.

فرماندار شهرستان آق قلا با تشریح وظایف نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی گفت: نماینده فرماندار و سایر اعضای شعبه باید به قوانین انتخابات مسلط باشند.

وی در ادامه بیان داشت: باید تمام توجه نمایندگان فرماندار و مجریان انتخابات، رعایت قوانین و مقررات در راستای برگزاری انتخاباتی با شکوه و پرشور با حضور حداکثری مردم باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا با بیان اینکه سالم ترین، آزادترین و پر مشارکت ترین انتخابات در جهان در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود افزود: انجام درست و دقیق کلیه مراحل، مدیریت دقیق و هدایت درست مجموعه تحت امر، توفیقات لازم در زمینه برگزاری انتخاباتی سالم، شکوهمند و پرشور را در پی خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان آق قلا گقت: تمام تلاش ما صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قوانین است و به هیچ احدی اجازه نخواهیم داد که خدشه ای در روند انتخابات و یا شبهه ای بر صحت اجرای آن وارد کند.

وی هدف از برگزاری چنین جلساتی را ارتقاء سطح آگاهی عوامل اجرایی انتخابات با قانون و احکام برگزاری انتخابات خواند و تصریح کرد : برای تسلط بیشتر و دقت نظر در برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این جلسات با هدف بالا بردن سطح علمی و عملی عوامل برگزاری انتخابات برگزارمی شود .

این مقام مسئول در شهرستان تاکید کرد: خوشبختانه مقام معظم رهبری مسیر کلی را در این دوره از انتخابات به‌ صورت شفاف برای ما مشخص کردند و تمام مراحل فرآیند انتخابات را حق‌الناس خواندند، بنابراین برای ما تکلیف شرعی است که با اقتدار کامل زمینه را برای حضور حداکثری مردم در راستای عزت کشورمان فراهم سازیم.انتخابات یک فرصت ملی است که سرمایه اجتماعی کشور را افزایش می‌دهد و اعتماد مردم به نظام را بالا می‌برد، با انتخابات امید به آینده و نشاط در عرصه کشور زیاد می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست