• تاریخ: 2019-12-10
  • شناسه خبر: 29327
  • 684 بازدید

تکریم ارباب رجوع،وحدت و انسجام ملی اولویت مهم مدیران دستگاههای اجرایی است

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت:تکریم ارباب رجوع،وحدت و انسجام ملی،اولویت مهم مدیران دستگاههای اجرایی است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”میر محمد غراوی”در ششمین جلسه شورای ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت:تکریم ارباب رجوع،وحدت و انسجام ملی،اولویت مهم مدیران دستگاههای اجرایی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”میر محمد غراوی”در ششمین جلسه شورای اداری که صبح امروز دوشنبه هجدهم آذر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،در ابتدای سخنان از تلاشهای ارزنده مسئولین دستگاههای اجرایی در سیلاب اخیر استان قدردانی نمود و اظهار کرد:دولت خدمتگزار در بحث بازسازی مناطق سیل زده،کمک های بسیار خوبی برای کاهش آلام مردم سیل زده انجام داده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان،اولویت دولت در مناطق سیل زده را تامین و جبران خسارات بخش مردمی بیان کرد و افزود:دولت”تدبیر و امید”در همین راستا،مبلغ ۵۵ میلیارد تومان در حوزه های آموزش و پرورش،توسعه اماکن ورزشی و جبران خسارات بخش کشاورزی درنظر گرفته شده است که تاکنون ۴۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن به استان ابلاغ شده است.

وی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه پیشگیری از وقوع سیلاب و حوادث طبیعی،خاطر نشان کرد:لایروبی رودخانه گرگانرود در محدوده شهر آق قلا و افزایش دبی ورودی آب از اولویت های مهم دولت در ستاد مدیریت بحران بوده و اقدامات انجام شده در مسیرهای بالادست آن و تمیر و مرمت دریچه تحتانی سد وشمگیر،نشان از همت والای مسئولین در پیشگیری از وقوع سیلاب و مقابله با بحران است.

این مقام مسئول در استان با نگاهی گذرا به وضعیت بودجه کشور و مقایسه درآمدهای دولت در سال جاری و همچنین سال ۹۹،از کاهش اعتبارات در حوزه عمرانی خبر داد و گفت:در شرایطی که تحت فشارهای استکبار جهانی و تحریم ها قرار داریم و درآمدهای حاصل از فروش نفت،میعانات گازی وگاز طبیعی بشدت کاهش پیدا کرده است،مسئولین دستگاههای اجرایی با صرفه جویی منابع می توانند به دولت کمک کنند،تلاش ما در حوزه معاونت عمرانی،خدمت رسانی به مردم و توسعه شهرها و روستاهای استان خواهد بود.

“غراوی”بر تکریم ارباب رجوع،حفظ وحدت،همدلی و انسجام ملی تاکید کرد و به رویداد مهم و سیاسی پیش رو و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و در خاتمه سخنان تصریح کرد:استکبار جهانی علیرغم هجمه ها و تحریم های ظالمانه نخواهد توانست در برابر اراده ملت بزرگ ایران بایستد و به فضل الهی و با همدلی همه آحاد جامعه،شاهد برگزاری انتخاباتی سالم،آبرومند و با مشارکت حداکثری در دوم اسفند خواهیم بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست