• تاریخ: 2019-01-10
  • شناسه خبر: 27838
  • 676 بازدید

توماج: بخش کشاورزی مهمترین رویکردسفرکاروان تدبیروامید به گمیشان خواهد بود

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت: بخش کشاورزی مهمترین رویکرد سفر کاروان تدبیر و امید به شهرستان گمیشان خواهد بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج در دومین جلسه هماهنگی استقبال سفر کاروان تدبیر و امید د ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت: بخش کشاورزی مهمترین رویکرد سفر کاروان تدبیر و امید به شهرستان گمیشان خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج در دومین جلسه هماهنگی استقبال سفر کاروان تدبیر و امید در شهرستان خاطر نشان کرد: اقدامات ارزشمند و ماندگاری در سطح شهرستان گمیشان در طول دولت تدبیر و امید انجام شده است.

وی افزود: زهکش در سطح بیش از ۳۳هزار هکتار از اراضی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۷۶۰ میلیارد ریال گوشه ای خدمات ماندگار دولت تدبیر و امید در منطقه می باشد.

توماج اضافه کرد: قطعاً حضور کاروان تدبیر و امید در سطح شهرستان توسعه و رونق را به دنبال خواهد داشت و تمام تلاش ما استفاده بهینه از این موقعیت خواهد بود.

فرماندار گمیشان ادامه داد: درخواست های ماندگار و موثری را در جهت توسعه روزافزون شهرستان گمیشان از ریاست جمهوری خواهیم داشت.

وی همچنین ضمن تاکید بر آمادگی دستگاه ها گفت: مجموعه دستگاه ها باید آمادگی خود را حفظ کنند تا میزبان خوبی برای سفر کاروان تدبیر و امید در شهرستان باشیم.

در این جلسه هر یک از دستگاه ها به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست