• تاریخ: 2018-11-03
  • شناسه خبر: 27365
  • 540 بازدید

راهپیمایی” ۱۳آبان” روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در گلستان برگزار شد

ارکین نیوز-راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور انبوه مردم، دانش آموزان و مسئولین استان و شهرستان در گرگان برگزار شد. صبح روز ۱۳ آبان ماه در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، دانش آموزان و مردم ولایتمدار شهر ...

ارکین نیوز-راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور انبوه مردم، دانش آموزان و مسئولین استان و شهرستان در گرگان برگزار شد.

صبح روز ۱۳ آبان ماه در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، دانش آموزان و مردم ولایتمدار شهر گرگان با حضور در میدان وحدت و حرکت به سمت مصلی، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در ایام اربعین حسینی و در روز استکبار ستیزی و تجلی ایمان و مقاومت مردم سرافراز ایران اسلامی با شعار هیهات من‌الذله با امام حسین(ع) تجدید بیعت کرده و به ندای “هل من ناصر” ولی امر مسلمین زمانه خویش لبیک گفتند.

لازم بذکر است در این مراسم “علی اصغر طهماسبی” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، دکتر تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی،”دکتر حسینی “فرماندار شهرستان گرگان، و سایر فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران استان و شهرستان نیز حضور داشتند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست