• تاریخ: 2018-02-04
  • شناسه خبر: 25325
  • 409 بازدید

توماج:حضور مردم در جشن انقلاب نمونه بارز پایبندی به ارزش های مانداگار است

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در جشن انقلاب دبستان شهدای روستای دهنه بخش مرکزی شهرستان گفت: حضور پرشور مردم در جشن انقلاب نمونه بارز پایبندی به ارزش های مانداگار است. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان؛ ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در جشن انقلاب دبستان شهدای روستای دهنه بخش مرکزی شهرستان گفت: حضور پرشور مردم در جشن انقلاب نمونه بارز پایبندی به ارزش های مانداگار است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان؛ امیرشیر توماج در این جشن انقلاب را ثمره چندین سال تلاش و مجاهدت برشمرد و بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران بر پایه قرآن و اسلام پایه گذاری و دین مبین اسلام تولدی دوباره یافت.

وی افزود: حرکت امام (ره) در پایه گذاری انقلاب اسلامی ایران خواسته مردم برای از بین بردن فساد، تبعیضات و ترویج دین مبین اسلام بود.

رییس ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان با بیان اینکه ۳۹ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد، خاطرنشان کرد: شور و شوق مردم در دهه مبارک فجر و شرکت در مراسمات نشان دهنده مردمی بودن نظام اسلامی می باشد.

توماج تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در جهان بی نظیر است و این یک افتخاری برای هر شهروند کشور که بدون واسطه مسئولین درخواست ها و مشکلات خود را انتقال می دهند.

فرماندار گمیشان اضافه کرد: در دهه فجر باید دستاوردها نظام و اقدامات دولت به خوبی بیان شود تا مردم در جریان برنامه های توسعه ای و پیشرفت قرار بگیرند.

لازم به ذکر است اجرای مسابقات پخت عذاهای سنتی، بازی های بومی و محلی و اجرای سرود و اشعار در وصف انقلاب از برنامه های دیگر این مراسم بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست