• تاریخ: 2018-03-19
  • شناسه خبر: 25677
  • 405 بازدید

توماج:بیش از ۴۷۶میلیارد تسهیلات اشتغالزایی شهرستان گمیشان در سال جاری تصویب شد

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در آخرین جلسه ستاد اشتغال شهرستان در سال ۹۶ گفت: ۴۷۶ میلیارد و ۱۴۴ میلیون ریال اعتبارات تصویب شده در سال جاری برای تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان می باشد. امیرشیر توماج فرماندار گمیشان اشتغا ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در آخرین جلسه ستاد اشتغال شهرستان در سال ۹۶ گفت: ۴۷۶ میلیارد و ۱۴۴ میلیون ریال اعتبارات تصویب شده در سال جاری برای تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان می باشد.

امیرشیر توماج فرماندار گمیشان اشتغال را برنامه ای همه ساله برای مسئولین دانست و افزود: مسئولین دستگاه ها باید اشتغال را مهمترین اولویت خود بدانند و برای انجام آن برنامه ای مستمر داشته باشند.

وی ادامه داد: همکاری و هماهنگی بین دستگاه ها و بانک می تواند به ثمر رسیدن اشتغال را تسریع ببخشد.

توماج با اشاره به برنامه های انجام شده در طول سال در راستای اشتغال خاطر نشان کرد: همایش ها، کلاس ها و دوره های متنوعی در سطح شهرستان با حضور اساتید مجرب و کارآمد کشوری، استانی و شهرستانی در سال ۹۶ انجام شده است.

وی اضافه کرد: اینگونه برنامه ها و ایجاد مراکز مشاوره شغلی با توجه به نیازهای موجود در منطقه زمینه ایجاد اشتغال را فراهم می کند.

توماج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح های به تصویب رسیده جهت دریافت تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی و عشایری بیان داشت: تاکنون ۱۵ طرح با اعتبار ۱۵۲ میلیاردو ۷۰۲ میلیون ریال با اشتغالزایی برای ۲۰۰ نفر به تصویب رسیده است.

وی افزود: در قالب طرح های مشمول اعتبارات بند الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۶ کشور نیز ۹ طرح با اعتبار ۳۲۳ میلیاردو ۴۴۲ میلیون ریال با اشتغالزایی برای ۱۱۹ نفر به تصویب رسیده است.

توماج تصریح کرد: راستی آزمایی از طرح های از برنامه های دیگر ستاد اشتغال شهرستان می باشد که در این راستا از ۵۹ واحد بازدید شده است.

فرماندار گمیشان در پایان با بیان اینکه شهرستان فراتر از تعهدات خود در حوزه اشتغال عمل نموده است، گفت: ۶۱۹ نفر اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه های سطح شهرستان می باشد/ساحل

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست