• تاریخ: 2015-09-29
  • شناسه خبر: 8663
  • 982 بازدید

تعلیق فعالیت های انتخاباتی رشید نافعی

ارکین نیوز – رشید نافعی از نامزدهای احتمالی مجلس طی پیامی در شبکه های اجتماعی از تعلیق تمامی فعالیت های انتخاباتی خود به دلیل حادثه ناگوار منا خبر داد. در پیام رشید نافعی خطاب به کاندیداهای احتمالی آمده است : ̷ ...

ارکین نیوز – رشید نافعی از نامزدهای احتمالی مجلس طی پیامی در شبکه های اجتماعی از تعلیق تمامی فعالیت های انتخاباتی خود به دلیل حادثه ناگوار منا خبر داد.
در پیام رشید نافعی خطاب به کاندیداهای احتمالی آمده است :
…با سلام به دوستان کاندیداهای احتمالی…با عنایت به اخبار ناگوار و بلاتکلیفی حاجیان عزیز. ضمن این که یک هفته ای است اینجانب هر گونه تحرکات انتخابآتی ام را به حالت تعلیق در آوردم…پیشنهاد میکنم به احترام ان عزیزان تا برگشت و ختم مراسمشان سکوت اختیار کنیم..امیدوارم خداوند به خانواده آن عزیزان صبر عنایت فرماید..

  • مرگن - 2015-09-29 در 5:37 ب.ظ

    واقعا خلاقیت جناب دکتر نافعی ستودنی است کاش بقیه هم چنین حرکاتی بکنند تا انشاله در اجماع هم به یک جمع بندی برسند . و الان یچ کس از انتخابات حرف میزند پس چه بهتر به صورت نمادین هم که شده بقیه هم این کار رو بکنند

  • شهروند - 2015-09-29 در 8:23 ب.ظ

    من با آقای نافعی زمانیکه مسئول کتابخانه آق قلا بودند بارها هم صحبت شدم. به نظر من ایشان هر حرف ی می زند یا هر عملی انجام می دهد صادقانه است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست