• تاریخ: 2016-02-28
  • شناسه خبر: 15318
  • 580 بازدید

تشکیل ۵ پرونده تخلف انتخاباتی در گلستان

ارکین نیوز – رییس کل دادگستری استان گلستان از تشکیل ۵ پرونده تخلف انتخاباتی در گلستان خبرداد. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گلستان، هادی هاشمیان با بیان این که بر اساس قانون، رسیدگ ...

ارکین نیوز – رییس کل دادگستری استان گلستان از تشکیل ۵ پرونده تخلف انتخاباتی در گلستان خبرداد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گلستان، هادی هاشمیان با بیان این که بر اساس قانون، رسیدگی به پرونده تخلفات انتخاباتی در اولین روز بعد از برگزاری انتخابات آغاز می شود گفت: خوشبختانه از زمان آغاز فرآیند انتخابات، تخلف جدی و مسئله ساز در استان نداشتیم.

وی افزود: تاکنون ۵ پرونده تخلفات انتخاباتی در استان ثبت شده که از امروز کار رسیدگی به آن ها در دستور کار محاکم ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: ستادهای پیشگیری از جرایم انتخاباتی استان از ابتدای تشکیل تاکنون به صورت جدی و مستمر کار نظارت و پیشگیری از جرایم انتخاباتی را انجام دادند که همین امر نیز در پیشگیری از بروز بسیاری از تخلفات در این استان موثر بود.

این مقام ارشد قضایی استان با قدردانی از حضور پرشور مردم استان همگام با مردم سراسر ایران گفت: مردم ما بار دیگر ثابت کردند همچنان بر سر میثاق نامه‌ای که با امام و شهدای خود امضا کرده‌اند، ایستاده‌اند.

وی از نامزدهای انتخاباتی و هواداران آن‌ها نیز خواست تا از امروز دوستی و مودت را جایگزین رقابت کنند و به داوطلبانی که منتخب مردم هستند احترام بگذارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست