• تاریخ: 2016-02-24
  • شناسه خبر: 15179
  • 556 بازدید

بیانیه انتخاباتی جمعی از فرهنگیان و معلمان پیشکسوت آق قلا

ارکین نیوز – در آستانه انتخابات ۷ اسفند جمعی از جمعی از فرهنگیان آق قلا و حومه بیانیه ای به شرح ذیل در شبکه های اجتماعی منتشر کردند: به اطلاع اهالی محترم شهرستان آق قلا و حومه می رساند، با عنایت به شرایط کنونی و در ...

ارکین نیوز – در آستانه انتخابات ۷ اسفند جمعی از جمعی از فرهنگیان آق قلا و حومه بیانیه ای به شرح ذیل در شبکه های اجتماعی منتشر کردند:

به اطلاع اهالی محترم شهرستان آق قلا و حومه می رساند، با عنایت به شرایط کنونی و در راستای تقویت نظام و فرمایشات مقام معظم رهبری، و به منظور مشارکت حداکثری در دهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی؛ اعلام می داریم که به خواست خداوند متعال دو تن از کاندیداهای ترکمن به نام های:
۱٫عبدالغفور امانزاده
۲٫عبدالغفار رادمهر
دارای ویژه گی های بسیار ارزشمند سیاسی اجتماعی و علمی، در صحنه ی این رقابت حضور فعالانه ای دارند. فلذا بر خود واجب دانستیم تا برای یکپارچگی و انسجام آرای این حوزه و بخاطر عدم تکرار تجارب تلخ و حسرت و خون دل خوردن های ناشی از عدم توفیق دردوره های پیشین انتخابات، مراتب حمایت خویش را از این دو برادر بزرگوار اعلام داریم. بدون اینکه یکی را بر دیگری ترجیح داده باشیم و یا با دادن تک رای مرتکب اشتباه تاریخی شده، فرصت طلایی برای فرستادن نمایندگان مورد وثوق مردم را هدر دهیم و نفرت و کینه را جایگزین همدلی و همگرایی نمائیم.

پس عاجرانه از عموم مردم عزیز آق قلا و حومه انتظار داریم تا در روز جمعه ۷اسفند به این دو نفر فوق الذکر رای دهند. بلکه پس از نه دوره، و بیش از سی سال، اینبار بنا بر فرمایش مختومقلی فراغی شاعر بزرگ ترکمن،اقبال بلند یار باشد و دو ترکمن از طرف اهالی محترم آق قلا و حومه به مجلس راه یابند.
با احترام و تواضع.

جمعی از فرهنگیان و معلمان پیشکسوت آق قلا و حومه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست