• تاریخ: 2015-02-02
  • شناسه خبر: 1273
  • 817 بازدید

بسنجیده:سازمان منطقه آزاد گلستان تشکیل می‌شود

ارکین نیوز- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری گلستان گفت: سازمان منطقه آزاد گلستان به زودی تشکیل می‌شود. یوسف بسنجیده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از مهم‌ترین ره آورد سفر کاروان تدبیر و امید د ...

13930513130318413344673
ارکین نیوز- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری گلستان گفت: سازمان منطقه آزاد گلستان به زودی تشکیل می‌شود.

یوسف بسنجیده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از مهم‌ترین ره آورد سفر کاروان تدبیر و امید در آذرماه امسال به استان گلستان، نوید تشکیل سازمان منطقه آزاد اینچه برون با رویکرد صنعتی-اقتصادی – تجاری بوده است.
وی افزود: پس از این تصمیم، با همکاری منسجم و دلسوزانه استانداری گلستان، دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و همه دستگاه‌های اجرایی، طرح تفصیلی- توجیهی آن تهیه و برای بررسی و تائید به دبیرخانه شورای عالی منطقه آزاد کشور ارسال شد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری گلستان تصریح کرد: مقرر است به زودی از سوی سازمان منطقه آزاد کشور هیئت کارشناسی برای بازدید از منطقه پیشنهادی اینچه برون به استان گلستان اعزام شود.
بسنجیده اظهار کرد: برای تشکیل سازمان منطقه آزاد اینچه برون، پس از تصویب طرح در هیئت دولت لایحه تنظیمی برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن سازمان منطقه آزاد در استان گلستان، مزایا و مواهب آن سبب رونق اقتصادی، اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری استان گلستان می‌شود.
سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست