• تاریخ: 2016-06-12
  • شناسه خبر: 18500
  • 424 بازدید

برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مناطق آسیب‌پذیر آق‌قلا

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت:‌ برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مناطق آسیب‌پذیر این شهر می‌تواند در امر مبارزه با مواد مخدر بسیار تأثیرگذار باشد. به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، الیاس هیوه‌چی در سومین جلسه ش ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت:‌ برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مناطق آسیب‌پذیر این شهر می‌تواند در امر مبارزه با مواد مخدر بسیار تأثیرگذار باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، الیاس هیوه‌چی در سومین جلسه شورای فرعی ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در این شهرستان در سال جاری خبر داد.

وی اظهار کرد: شناسایی و پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر از مباحث بسیار مهم و اساسی بوده که در سطح کشور هم بسیار جدی گرفته شده است.

فرماندار شهرستان آق‌قلا افزود: در همین راستا و در سال جاری مناطق آلوده در سطح شهرستان آق‌قلا، کنترل و با توزیع کنندگان مواد مخدر در جامعه به شدت برخورد می‌شود.

هیوه‌چی ادامه داد: با توجه به کاهش سن مصرف مواد مخدر و نیز شیوع آن در بین جوانان و حتی ورزشکاران، اصلی‌ترین و مهمترین مطالبه مردم پاکسازی نقاط آلوده و مقابله جدی با خرده‌فروشان و عرضه‌کنندگان موادمخدر است.

رئیس شورای فرعی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق‌قلا بر ضرورت شناسایی و پاکسازی مناطق آلوده شهر به صورت جدی تاکید کرد و گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مناطق آسیب‌پذیر شهر می‌تواند در امر مبارزه با مواد مخدر بسیار تأثیرگذار باشد.

وی اضافه کرد: همه اعضای ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان باید دست به دست هم داده و با تعامل و هم‌اندیشی درصدد رفع مشکلات شهرستان باشند تا شاهد شهرستانی عاری از هرگونه آلودگی باشیم.

فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت: باید نحوه عملکرد سال گذشته ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سه حوزه پیشگیری، مقابله و درمان مورد ارزیابی قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت آن سنجیده شود.

هیوه‌چی با اشاره به اهمیت فراوان مبارزه با مواد مخدر در سطح جامعه گفت: با توجه به اینکه عوامل روانی، اجتماعی و اقتصادی در بحث اعتیاد دخیل است، از این رو ما باید با کمک گرفتن از کارشناسان، مشاوران مجرب و برنامه‌ریزی صحیح از میزان آسیب‌ها بکاهیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست