• تاریخ: 2019-02-11
  • شناسه خبر: 28134
  • 734 بازدید

برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان گمیشان

ارکین نیوز- صبح امروز همزمان با سراسر کشور جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با حضور حماسی و پرشور مردم مرزشنین و همیشه در صحنه شهرستان گمیشان در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛” ...

ارکین نیوز- صبح امروز همزمان با سراسر کشور جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با حضور حماسی و پرشور مردم مرزشنین و همیشه در صحنه شهرستان گمیشان در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛”امیرشیر توماج” فرماندار ، اعضای شورای تامین ، امام جمعه، مدیرکل اوقاف گلستان، روحانیون اهل تسنن و تشیع ، مدیران ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرایی ، دانش آموزان و دانشجویان و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی با شکوه حضور داشتند.

در شهر گمیش تپه شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از تجمع در میدان امام خمینی(ره) با حرکت تا چهار راه معلم ضمن حمایت قاطع از نظام و انقلاب اسلامی، نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی با سر دادن شعارهای “مرگ بر استکبار” ، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل ” اعلام کردند.

امروز مردم فهیم و آگاه شهرستان گمیشان همگام با ملت ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه یکبار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام و انقلاب اسلامی به جهانیان نشان دادند.

اجرای سرود دانش آموزی، قرائت قطعنامه پایانی روز ۲۲ بهمن و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل از دیگر برنامه های این راهپیمایی باشکوه در شهرستان گمیشان بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست