• تاریخ: 2015-04-04
  • شناسه خبر: 2948
  • 725 بازدید

برگزاری جشن بهار در آق قلا از منظر دیگر

ارکین نیوز-جشن بهار بایرامی(جشن سال نو)با حضور فضیلت مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان،عبدالحی آخوند میزاعلی امام جمعه آق قلا و عبدالرشید قرنجیک شهردار و دیگر اقشام مردم خونگرم شهرستان آق قلا با شکوه خاصی در اداره فرهنگ ...

img55157c4186ec3
ارکین نیوز-جشن بهار بایرامی(جشن سال نو)با حضور فضیلت مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان،عبدالحی آخوند میزاعلی امام جمعه آق قلا و عبدالرشید قرنجیک شهردار و دیگر اقشام مردم خونگرم شهرستان آق قلا با شکوه خاصی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
سایت استانی گلستان ما از منظر دیگر به این جشنواره نگاه کرده است که در ذیل عینا درج می گردد.
سایت گلستان ما در بسته خبری خود (تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۹ فروردین ۱۳۹۴)
شنیده ها از پشت پرده جشن بهار در آق قلا حاکی از انتخاباتی بودن آن دارد. گویا رادمهر، دبیر کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان در حال آماده شدن برای انتخابات مجلس بوده و به همین دلیل این جشن را در آق قلا برگزار کرده است. همچنین فرمانداری آق قلا نیز از این جریان رضایت نداشته و به همین دلیل هیچ شخصی از فرمانداری در این جشن شرکت نکرده است. حتی فرمانداری حاضر نشده است که عکس امام خمینی و مقام معظم رهبری و حتی کمبود تجهیزات صوتی مانند میکروفن را برای این مراسم مهیا کند. بنا بر گفته یکی از منابع خبر در فرمانداری ، این جشن با این رنگ و بوی انتخاباتی مورد تایید فرمانداری نمی باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست