• تاریخ: 2015-01-31
  • شناسه خبر: 1207
  • 698 بازدید

برنامه های دهه فجر باقوت وکیفی برگزار شده و در شان و منزلت این ایام باشد

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا در دهمین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت:برنامه های شاخصی همچون ۱۵ خرداد و هفته وحدت در شهرستان علی رغم برگزاری چندین جلسه هماهنگی ، به دلیل کم کاری بعضی دستگاه های اجرایی ضعیف برگزار ...

1399731519_showimage
ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا در دهمین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت:برنامه های شاخصی همچون ۱۵ خرداد و هفته وحدت در شهرستان علی رغم برگزاری چندین جلسه هماهنگی ، به دلیل کم کاری بعضی دستگاه های اجرایی ضعیف برگزار شد و این در شان و جایگاه این مناسبت ها نبود .
هیوه چی ضمن تذکر به دستگاه های اجرایی شهرستان اضافه کرد:بایستی برنامه دهه مبارک فجر با قوت و کیفی و آنچه که در شان و منزلت این ایام هست ، اجرا شود و کوتاهی در تبیین ارزش های انقلاب پذیرفتنی نیست .

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک فرا رسیدن ایام ا… دهه مبارک فجر اظهار داشتند:دهه مبارک فجر با اعتقادات ما گره خورده است و جزو ارزش های انقلاب اسلامی است ، ارزش های که مردم مسلمان ایران اسلامی برای تحقق آن شهید دادند بنابراین لازم و ضروری است که در تبیین ارزش های انقلاب و حفاظت و صیانت از آن از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
فرماندار شهرستان آق قلا در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه اشتغال دغدغه دولت تدبیر و امید است ، اضافه کرد : امروزه مسئله اصلی مسئولین کشور و به ویژه دولت تدبیر و امید در حوزه جوانان ، مسئله اشتغال و توانمند سازی خانواده هاست و آن چیزی که شهرستان در حال حاضر نیاز دارد گرایش جوانان به سمت آموزش های مهارتی و فنی است .
با بررسی بعمل آمده توسط سازمان فنی و حرفه استان ۱۱ رشته مهارتی و فنی مورد نیاز شناسایی شده که زمینه ساز اشتغال پایدار برای جوانان خواهد بود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست