• تاریخ: 2015-07-07
  • شناسه خبر: 5824
  • 640 بازدید

بررسی مشکلات پروژه ساخت مرکز بیماریهای اسب آق قلا با حضور مدیران گلستان

ارکین نیوز-ظهر امروز جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات پروژه ساخت مرکز بیماریهای اسب با حضور مدیران استان در محل دفتر فرماندار شهرستان آق قلا برگزار گردید. این جلسه با حضور مدیر کل دامپزشکی و جمعی از کارشناسان شرکت توزیع،انتق ...

1436258160_img_7471
ارکین نیوز-ظهر امروز جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات پروژه ساخت مرکز بیماریهای اسب با حضور مدیران استان در محل دفتر فرماندار شهرستان آق قلا برگزار گردید.

این جلسه با حضور مدیر کل دامپزشکی و جمعی از کارشناسان شرکت توزیع،انتقال و مدیریت شبکه برق استان و شهرستان و الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا تشکیل شد.

فرماندار شهرستان آق قلا پس از استماع نظرات و دیدگاه های کارشناسان و مدیران استانی در این خصوص اظهار داشت:بازدید مشترکی با حضور کارشناسان اداره کل دامپزشکی ،برق ،کار رفاه و امور اجتماعی و فرمانداری بعمل آید تا بتوانیم جمع بندی نهایی در این خصوص را داشته باشیم.

وی در پایان ازمدیریت توزیع برق شهرستان خواست نسبت به برآورد هزینه طرح جابجایی شبکه های ۲۰ و ۶۳ کیلو ولت اقدام لازم را بعمل آورده و حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به فرمانداری اعلام نماید تا جهت طرح در معاونت برنامه ریزی استانداری و تخصیص اعتبار لازم در این خصوص مساعدت گردد.
فرمانداری آق قلا

  • طعنه - 2015-07-12 در 8:24 ق.ظ

    امیدواریم که این مرکز هرچه زودتر به بهره برداری برسد برای اینکه با تاسیس این نهاد پزشکی برای اسب قدم بسیار مهمی در تشخیص ودرمان بیماریهای اسب که بیشتر مالکان اسبها مجبور هستنند اسبهای خود را با هزینه هنگفتی برای درمان به شهرستان مشهد مقدس بفرستنند که با ایجاداین مرکز در آق قلا که دارای اسبهای زیادی هم است کمک شایانی هم برای مالکان آق قلایی ودر جمع برای استان گلستان که پایتخت سوارکاری کشور است میکند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست