• تاریخ: 2014-12-17
  • شناسه خبر: 195
  • 767 بازدید

بخشداریهای بدون بخشدار در آق قلا

ارکین نیوز- قریب بک ماه است که عذر بخشدار سابق بخش وشمگیر خواسته شده و ایشان به محل کار سابقش یعنی آموزش و پرورش شهرستان آق قلا برگشته است. این در حالی است که هنوز مسئول جایگزین وی معرفی نشده و بخش وشمگیر بدون بخشدارشده ...

yad

ارکین نیوز- قریب بک ماه است که عذر بخشدار سابق بخش وشمگیر خواسته شده و ایشان به محل کار سابقش یعنی آموزش و پرورش شهرستان آق قلا برگشته است.

این در حالی است که هنوز مسئول جایگزین وی معرفی نشده و بخش وشمگیر بدون بخشدارشده است.
البته این تنها بخشی نیست که که بدون بخشدار می باشد بلکه بخشداری مرکزی آق قلا و برخی شهرستانهای دیگر استان هم، چنین سرنوشتی دارند. گویا کارگزاران دولت تدبیر و امید در استان گلستان نیازی به انتصاب بخشدار احساس نمی کنند.
اما اگرچه جابجایی و عزل و نصب مدیران بعنوان یک رویه که در همه دولتهای پیشین هم سایقه داشته و قطعاً در آینده هم اتفاق خواهد افتاد حق دولتمردان است ولی حفظ شأن و منزلت مسئولین سابق هم وظیفه ای است که نباید نادیده گرفته شود.
اگر قرار است مدیری عزل و مدیری دیگر جایگزین گردد باید این امر از راههای معمول و معقول صورت پذیرد و حرمت اشخاص محترم شمرده شود تا در آینده حرمت شما هم نگه داشته شود .
متاسفانه در عزلهای اخیر به نوعی حرمت شکنی هم شد و بخشداران بخش وشمگیر و بخش مرکزی آق قلا به جای اینکه در یک مراسم رسمی و معمول با حضور مسئولین ذیربط تودیع شوند، شخصاً با حضور در نمازهای جمعه انبارالوم و آق قلا از مردم خداحافظی کردند که البته مردم قدرشناس هم به شایستگی آنان را مورد تفقد قرار دادند.
حال مردم روستاهای بخش وشمگیر و بخش مرکزی آق قلا که اموراتشان رها شده، بلاتکلیف در انتظار انتصاب بخشداران جدید هستند.
مسئولین محترم باید بدانند که اقدامات اینچنینی علاوه بر آسیب هایی که به مردم وارد می کند بیش از آن برای خودشان آسیب زا خواهد بود چرا که با معطل ماندن امورات مردم، احساس نا امیدی از دولت تدبیر و امید هم افزایش می یابد.
منیع : صحرا نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست