• تاریخ: 2016-02-19
  • شناسه خبر: 14903
  • 619 بازدید

انتقاد شدید فرماندار ویژه گنبد از نشست یاشولی ها

ارکین نیوز – در نشست توجیهی با خبرنگاران، خبرگزاری‌ها و مدیران شبکه‌های اجتماعی با حضور مدیر کل انتخابات استانداری گلستان، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: تعیین کننده نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس ا ...

ارکین نیوز – در نشست توجیهی با خبرنگاران، خبرگزاری‌ها و مدیران شبکه‌های اجتماعی با حضور مدیر کل انتخابات استانداری گلستان، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: تعیین کننده نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس انتخابات هفتم (۷) اسفند ماه است نه ۲۹ بهمن در نشست یاش‌اولی‌های گنبد.
به گزارش سایت خبری تحلیلی ترکمن‌های ایران، محمد حمیدی درجمع خبرنگاران تأکید کرد: اطلاع رسانی به موقع، سریع و آگاهی رسانی به مردم بوسیله فضای مجازی زحمات زیادی دارد و با توجه به شروع تبلیغات کاندیداهای مجلس شواری اسلامی باید برای ایجاد فضای نشاط انتخاباتی تلاش داشته باشیم.
محمد حمیدی افزود: ۷۰ درصد از برگزار کنندگان هیئت‌های اجرایی انتخابات از معتمدان و مردم عادی هستند و این امر نشانگر این است که برگزاری انتخابات از سوی مردم و برای مردم است و فرمانداری نقش هماهنگ کننده و ایجاد بستر برای اجرای قانون دارد.
وی تصریح کرد: با توجه به مقتضیات طبیعی زمان تبلیغات انتخابات، هفته‌ پرکار و پر تنشی در پیش داریم که با کمک هم و در هر سنگری که هستیم باید در مسیری گام برداریم که انتخابات سالم، آرام و عادلانه برگزار شود.
یاشار نیازی – تورکمن نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست