• تاریخ: 2014-11-26
  • شناسه خبر: 43
  • 740 بازدید

انتقاد سخنگوی شورای بندر از تخریب شورا و شهردار

در خصوص سایت ها و وبلاگ هایی که به تخریب شهرداری و شورا میپردازند باید بگویم کسی که نیت خالصانه برای پیشرفت شهر داشته باشد هرگز اینگونه یکطرفه به قاضی نمی رود. نشستن پشت سیستم و خود را دلسوز مردم نشان دادن کاریست که از ه ...

index52

در خصوص سایت ها و وبلاگ هایی که به تخریب شهرداری و شورا میپردازند باید بگویم کسی که نیت خالصانه برای پیشرفت شهر داشته باشد هرگز اینگونه یکطرفه به قاضی نمی رود. نشستن پشت سیستم و خود را دلسوز مردم نشان دادن کاریست که از هر کسی بر می آید اگر انقدر دلسوز هستند کمک کوچکی به امور شهری بکنند چرا که کمک به شهر لزومی بر داشتن مسئولیت خاصی ندارد.
اگر واقعا نگران اوضاع شهر هستند حضورا به شورا یا شهرداری مراجعه کنند تا موارد قانونی و توجیه کارهایشان را بشنوند و اگر قانع نشدند هرچه دلشان خواست بنویسند. تخریب بدون مدرک و سند فقط می تواند یک دلیل داشته باشد و آن “عقده های شخصی” است که این عمل به دور از انسانیت و نامردیشان را به خداوند متعال می سپاریم. هرکسی حق انتقاد دارد اما انتقاد هم راهی دارد این راهش نیست ….
شروع هر کاری در شهرداری نیاز به مطالعات و مجوزهای لازم را دارد در ماههای اخیر تلاشهای شورا و شهرداری در حال نتیجه گرفتن است که تا پایان سال دوم شاهد عملی شدن تعدادی از آنها خواهیم بود.
منبع :وبلاگ خانم سوقی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست